Lise Özel Ders

 

Lise Özel Ders

 

Lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf müfredat konularının ele alındığı lise özel ders eğitimimizde öğrencinin hem mevcut sınıf düzeyinde hem de yaklaşan TYT, YKS sınavlarında başarılı olmalarını hedefliyoruz. Bu bağlamda hem derslere yardımcı amaçlı, hem de sınavlara hazırlık amaçlı lise öğrencilerine yönelik özel ders hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Lise Matematik Özel Derslerimiz

 

9.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf Matematik Özel Ders

12.Sınıf Matematik Özel Ders

Lise düzeyinde verdiğimiz özel ders ile;

- Öğrencilerimizin lise müfredatı ders konularını en iyi bir şekilde anlamalarını sağlıyoruz.

- Dilerseniz okul müfredat eğitim süreci ile paralel bir özel ders eğitimi vererek, öğrencilerin konuları daha iyi bir şekilde anlamlarını sağlıyoruz.

- Takıldıkları konular ile ilgili olarak; konu anlatımı, soru çözme becerisinin kazandırılması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalarda bulunuyoruz.

Öğrencilerimizin dersleri şevkle, istekle, severek çalışabilmelerini sağlıyoruz.

- Sıkıcı, yorucu bir anlatım tarzından ziyade; daha açık ve net, anlaşılır, öğrenimi kolaylaştıracak örneklendirmelerden faydalandığımız bir lise özel ders hizmeti ile öğrencilerimizin zamanlarını en verimli bir şekilde değerlendirebilmelerini ve verimli bir şekilde ders çalışabilmelerini sağlıyoruz.

- Belirli bir sınava yönelik çalışma gerçekleştirileceği zaman, bu doğrultuda önce plan, program yapmaktayız. Bu sayede sınava yaklaşan her bir günü öğrencilerimizin en iyi bir şekilde değerlendirebilmelerini sağlıyoruz ve sınav yaklaşırken tüm konulara vakıf olmalarını sağlıyoruz.

Çok daha fazla benimsediğimiz başarı kriterleri ile öğrencilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz.

Lise eğitim öğretim programına güncel bir şekilde vakıf kalan öğretmen kadromuz, bu sayede öğrencilerimizin eksiksiz bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. Sahip olunan en başarılı eğitim kaynaklarının kullanımı sayesinde öğrencilerimizin de başarılı olmalarını sağlıyoruz.

Eğitim sürecimize dair merak ettiğiniz daha bir çok soruya cevap vermeye hazırız. Öğretmen kadromuz yenilikçi bir öğretim anlayışı ile öğrencilerimize sıkılmayacakları bir lise özel ders eğitimi vermektedir. Bu bağlamda bire bir ya da gruplar halinde özel eğitim hizmeti verebilmekteyiz.

İhtiyaç duyulan eğitim kapsamına göre; eğitimin süresi, hangi konuları kapsayacağı, temel konuların gerekli olup, olmadığı gibi çeşitli kriterler de belirlenmiş olacaktır. Tüm bu kriterlerin belirlenmesi aynı zamanda özel ders fiyatımızın belirlenmesini sağlayacaktır. Bu doğrultuda size fiyat teklifi sunabilmemiz adına öncelikli olarak bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.