Lise 9.Sınıf Matematik Özel Ders

 

Lise 9.Sınıf Matematik Özel Ders

 

9. sınıf öğrencileri için uygun fiyatlı 9. sınıf matematik özel ders ile anlaşılmayan tüm konuların anlaşılacağını garanti ediyoruz. Bununla birlikte konular ile ilgili soruların nasıl çözebileceğine dair temel ve ileri derece soru çözme teknikleri öğretimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz yıl sonunda matematik sınavlarında iyi bir başarı elde ediyor.

Bir çok öğretmen sizler için oldukça yüksek fiyatlar teklif ediyorsa, bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Sizlere hem uygun fiyatlar dahilinde özel ders veriyoruz hem de 9. sınıf güncel matematik konularını kalıcı bir şekilde öğreneceğinizi de garanti ediyoruz.

 

9. Sınıf Matematik Özel Ders Kimler için Uygundur?

 

9. sınıf matematik özel ders esasında tüm 9. sınıf öğrencilerimiz için uygundur. Bazı durumlarda ise öğrencimiz, matematik alt yapısının eksik ya da sıfır olmasından dolayı özel ders almanın kendisi için uygun olmayacağını düşünebilmektedir. Bu yanlış bir düşüncedir. Nitekim bizler çalışmalarımızda öncelikli olarak öğrencimizin seviyesini ve temel bilgisini belirliyoruz. Bu sayede temelinde eksiklik olan öğrencilerimiz için gerekli olduğu için önce temel konuları ele alıyoruz. Sonrasında 9. sınıf konuları ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede konular sorunsuz bir şekilde anlaşılabiliyor. Üstelik bu sayede öğrencimiz daha ileri seviye matematik derslerinde de başarılı olabiliyor. Çünkü gerekli olan temel bilgileri “kalıcı” olarak edinmiş oluyor.

Matematik özel dersi aynı zamanda bu derste belirli bir başarı elde etmiş öğrencilerimiz için de uygundur. Öğrencimiz konuları tam biliyor ve anlıyor olabilir ancak bildiklerini uygulamaya dökmek, yani soruları çözmek aşamasında başarılı olamıyordur. Bu gibi durumda yine bizler öğrencimizin mevcut durumunu göz önünde bulundurarak, soru çözme becerisini geliştirmeye odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede öğrencimiz sadece 9. sınıfta değil, ilerleyen sınıflarda da matematik dersi ile ilgili belli başlı konuların soru çözümlerine yönelik teknikleri öğrenmiş oluyor.

 

9. Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Sizlere 9. sınıf matematik özel ders için ne kadar fiyat teklifi sunacağımızı öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz. Fiyat belirlemesi yapabilmemiz için ne kadar süre ders alacağınız, dersi bire bir mi yoksa arkadaş grubu olarak mı alacağınız, öğrencimizin seviyesinin ne olduğu gibi ayrıntıları bilmemiz gerekiyor. Bu sayede sizin için makul seviyede bir fiyat teklifi sunmamız mümkün olacaktır.