Ankara Matematik Evi

Matematik evi tüm öğrencilerimizin katılabileceği eğlenceli bir ortamdır. Bu ortamda matematiğin ne kadar da keyifli bir şekilde öğrenilebileceğini gösteriyoruz. Özellikle de arkadaş grubu ile gelen öğrencilerimiz, bu ortamda unutulmayacak bir şekilde matematik dersini öğreniyorlar. Zaten matematik dersinde başarının elde edilebilmesi esasında konuların “kalıcı” olarak algılanmasına da bağlıdır. Bu bakımdan eğitimlerimizde konuların “eğlenceli” bir yaklaşımla anlatılmasını sağladığımız gibi, bu yaklaşımımız neticesinde “akılda kalıcılık” kriterini de sağlamaktayız.

Matematik Evi ile Matematiği Öğrenmek

Matematik evimiz ilköğretim ve lise seviyesindeki tüm öğrencilerimiz için uygun bir ortamdır. Öğrencilerimizi seviyelerine göre gruplandırarak derslerimizi işlemekteyiz. Çalışmalarımız sadece konu anlatımları ile sınırlı kalmıyor. Çünkü bize göre matematikte başarılı olmanın bir diğer önemli gereksinimi de soru çözme becerisine sahip olabilmektir. Bu bağlamda öğrencilerimizin öğrendikleri bilgileri uygulamaya dökebilmeleri için gerekli olan matematik soru çözme becerisi eğitimini de vermekteyiz. Bu eğitim sürecinde önce kolay seviyede soruların çözümü, sonrasında ise daha karmaşık ve komplike olarak algılanan soruların çözümleri üzerinde durmaktayız. Çalışmalarımız neticesinde öğrencilerimiz bu keyifli ev ortamında hem konuları hem de ilgili konulardan sınavda çıkacak farklı soru tiplerinin çözümünü öğrenmiş oluyor.

Matematik evi matematik dersini sıfırdan öğrenmek, matematik alt yapısını geliştirmek ya da matematik sorularının çözümü konusunda “uzman” olmak isteyen tüm öğrencilerimizi davet ettiğimiz samimi bir ortamdır. Eğitimcilerimiz bu ortamda öğrencilerimizin günün büyük bir kısmını keyifli bir şekilde matematik öğrenmekle geçirmesini sağlamaktadır.

Matematik Evi Özel Matematik Dersleri

Özel derslerimize katılmak isteyen öğrencilerimizin ya da ebeveynlerinin bizlerle sadece iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Bu sayede fiyatlandırma konusundaki detayları da tarafınız ile paylaşabileceğiz. Ancak fiyat bakımından değinmek istediğimiz önemli bir nokta ise piyasada özel matematik ders fiyatlarına kıyasla oldukça makul seviyede teklif sunuyor olduğumuzdur. Sizlere net bir fiyat verebilmemiz için ise iletişime geçmeniz gerekmektedir. Öğrencimiz için matematiği en güzel bir şekilde öğrenebileceği matematik evi ortamına aynı zamanda arkadaş grubu ile de katılım sağlaması mümkündür. Bu sayede öğrencilerimiz için daha keyifli bir şekilde matematik öğrenebilecekleri ortam sağlanmış oluyor.