İlköğretim Özel Ders Verenler

İlköğretim 4, 5, 6, 7. sınıflar için matematik konu anlatımı, matematik sınav soruları ve çözümleri ile ilgili özel ders almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Oldukça uygun ilköğretim özel ders verenler sayesinde matematik konularını kısa bir sürede öğrenebilir, matematik sınavında yüksek not alabilirsiniz.

İlköğretim öğrencilerimiz için matematik dersinin ayrıca bir önemi bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ilköğretim 4, 5, 6 ve 7. sınıflarda “temel” düzeyde konuların işleniyor olmasıdır. Bu konular matematiğin temelini oluşturmaktadır. Konuların bir kısmının anlaşılamaması, öğrencinin lisedeki matematik dersinde de birçok konuyu yapamayacak olması anlamına gelir. Bu nedenden dolayı okuldaki konu anlatımları ile yetinmek doğru olmayacaktır. Nitekim okul öğretmenleri “genel” nitelikte konu anlatımları ile konuları işlemektedir. İlköğretim özel ders verenler ise aynı konuları öğrenciye özel yani “bireysel” bir şekilde işlemektedir. Bu sayede konuların anlaşılması çok daha kolay olmaktadır.

İlköğretim Matematik Özel Dersi

İlköğretim öğrencileri için en zor olarak görülen matematik dersini kolaylaştırıyoruz. Öğrencilerimizin konuları hızlı ve net bir şekilde anlamasını sağlıyoruz. Özel derslerimizde daha önce görülmemiş kolay öğretim tekniklerini uyguluyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin matematik konularını hızlı bir şekilde öğreneceklerini garanti ediyoruz.

İlköğretim 4, 5, 6 ve 7. sınıflar için vermiş olduğumuz matematik özel derslerimizde ilköğretim özel ders verenler olarak üzerinde en çok durduğumuz konu ise matematik derslerinde işlenilen konuların öğrencilerimiz tarafından “kalıcı” bir şekilde öğrenilmesidir. Çünkü ilköğretim matematik konuları öğrencilerimizin matematik temelini oluşturan konular olup, öğrencilerimiz bu konular ile; liseye giriş sınavında ve lisede de karşılaşacaktırlar. Bu nedenden dolayı konuların kalıcı bir şekilde öğretilmesini sağlayarak, öğrencimizin önündeki eğitim yıllarında da başarılı olmasını sağlıyoruz.

İlköğretim Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

İlköğretim öğrencilerimiz için fiyatlandırma yaparken ders saatini dikkate alıyoruz. Ders saati günlük, haftalık ya da belirli günler için ayarlanmaktadır. Ders saatleri boyunca konu anlatımı mı olacağı yoksa soru mu çözüleceği de önemlidir. Bununla birlikte amaç sadece belirli bir sınava hazırlık ise bu durumda daha farklı bir fiyatlandırma söz konusu olacaktır. Sizler için en uygun fiyat teklifi verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.