Ümitköy Çayyolu Özel Matematik Kursu

 

Ümitköy Çayyolu Özel Matematik Kursu

 

Ümitköy Çayyolu özel matematik kursu bünyesinde deneyimli öğretmen kadromuz ile birebir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde, özel ders tadında matematik kursumuzdan yararlanabilirisiniz.

   - İlköğretim 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz için; konu anlatımı, soru çözümleri, sınavlara hazırlık çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

   - Lise 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz için; YKS-TYT matematiğe hazırlık, AYT matematiğe hazırlık, matematiği temelden öğrenme, konu tekrarı, okula yardımcı konu anlatımı ve sınavlara hazırlık gibi özel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

   - Mezun durumdaki öğrencilerimiz için ise üniversiteye giriş sınavına (yeni adı ile YKS’ye) hazırlığa yönelik çalışmalarımızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Kısacası bizler öğrencimizin matematik dersinde eksikliklerine odaklanıyoruz ve bu eksikliklerini kalıcı bir şekilde kapatıyoruz. Üstelik özel derslerimiz için sunduğumuz fiyat Ankara’da özel ders verenler ile kıyaslandığında oldukça uygun bir fiyat düzeyinde olmaktadır.

 

Matematik Dersinde Nasıl Başarılı Olunur?

 

Matematik dersinde işlenen konuların doğru bir şekilde anlaşılması gerekmektedir. Konuların doğru bir şekilde anlaşılması ise öğrencinin anladığı dilden anlatım yapmayı gerekli kılmaktadır.

Öğrencilerimiz bu bilişim çağında video sitelerinden ve internetten faydalanmayı çok iyi biliyorlar fakat internet ortamında buldukları konu anlatımları da onlar için yeterli olmuyor. Bu durumun temel nedeni ise konuların “genel” bir dille ele alınıyor olmasıdır. Oysa ki biz özel derslerimizde matematik konularını en anlaşılır bir dille ele almaktayız. Bu sayede Ümitköy Çayyolu özel matematik kursu olarak Ankara genelinde tercih edilmekteyiz.

Öğrencilerimizin zaten matematik konularını net bir şekilde anladıklarında; anladıkları bilgiler doğrultusunda mantık yürütmeleri ve hesap yapmaları da kolay olmaktadır. Tabii ki bizler bu süreçte adım adım öğrencimizin yardımcısı oluyoruz. Kısa bir süre içerisinde öğrencimiz konuları kavramış oluyor. Hem de kalıcı bir şekilde!

 

Ümitköy Çayyolu Özel Matematik Kursu için Şimdi İletişime Geçiniz!

 

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi; kurs bünyesindeki öğretmenlerimiz her seviyede öğrenci için özel ders vermektedir. Kısacası; matematiği sıfır olan, temeli zayıf olan öğrencilerimiz de Ümitköy Çayyolu özel matematik kursu talep edebileceği gibi matematiği orta ya da oldukça iyi bir seviyede olan bir öğrencinin, alt yapısını daha da güçlendirmesi ya da sınavlarda iyi bir puan elde edebilmesi amacıyla kendisini geliştirebilmesi için de bizleri tercih etmesi mümkündür. Size özel uygun fiyat teklifimiz için lütfen iletişime geçin.