9.Sınıf Kimya Özel Ders

 

9. Sınıf Kimya Özel Ders

 

Kimya dersi, Fen alanında hem konuları hem de sınavda çıkan soru sayısı nedeniyle önem verilmesi gereken bir derstir. 9. sınıf Kimya özel ders almak isteyenler, Kimya dersi konularına yeni başlayan ancak yeni kavramlar barındırdığı için anlamakta zorluk çeken öğrencilerdir. Kimya konularına her ne kadar Fen Bilgisi kapsamında temel bir giriş yapılsa da öğrenciler, lisenin ilk yılında alışık olmadığı bu konularda istenen başarıyı gösteremez ve bu da onların kendilerine olan özgüvenlerini olumsuz etkiler.

Profesyonel Matematik olarak bizler, uzun yıllardır Kimya özel ders kapsamında 9. sınıf öğrencilerine özel ders verilmekteyiz. Çayyolu Ümitköy ’de bulunan merkez ofisimizde, alanında yılların tecrübesini edinmiş eğitmenler, öğrenciye özel hazırlanmış çalışma programları ile öğrencilerin hedefledikleri performansı kısa sürede elde etmelerini sağlar.

 

9. Sınıf Özel Kimya Dersi Kapsamında Neler İşlenir?
 

Kimya özel ders almak, lise öğrencilerine birçok açıdan fayda sağlar. Özellikle 9. sınıf özel Kimya dersi alan öğrenciler, diğer yıllarda Kimya derslerinde daha başarılı bir performans gösterir. Kimya derslerinin en baştan itibaren anlaşılmaması, gelecek diğer konularda da öğrencilerin eksik kalmasına neden olur. Zira, Kimya, birbiriyle ilişkili konulara sahip bir derstir. Bir konuyu doğru bir şekilde kavramayan öğrenci, diğer konuları da anlamaz ve bu da bir noktadan sonra Kimya dersine olan ilgisini azaltır.

Kalabalık okul ortamında öğretmenlerin her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi neredeyse imkânsızdır. Bu durumda öğrenci, eksik kaldığı Kimya konularında kimseden yardım alamaz ve sonuç olarak hem okul sınavlarında hem de üniversiteye giriş sınavında istenen başarıyı yakalayamaz. Profesyonel Matematik ekibi olarak bizler, Kimya özel ders öğretmen kadromuz ile teke tek veya 2- 3 kişilik gruplardan oluşan öğrencilere özel tekniklerle MEB müfrededatına uygun destek sunmaktayız. Böylece öğrenciler en doğru yöntemlerle eksik kaldığı konuları kısa sürede giderir ve kalıcı bilgi birikimine sahip olur.

 

Uzman Eğitmenlerden Uygun Fiyatlarla 9. Sınıf Kimya Özel Ders

 

Kimya konularında başarılı olmanın sırrı, alanında tecrübeli, uzman eğitmenlerden özel ders almaktır. Bu bağlamda Profesyonel Matematik, Kimya özel derslerini bu branşta başarı göstermiş ve gerekli tüm donanıma sahip öğretmenler aracılığıyla yürütür. Bu sayede öğrenciler en yeni tekniklerle bıkmadan ve yorulmadan eksik kaldıkları Kimya konularında istedikleri noktaya gelirler.

Aynı şekilde, başarılı bir özel ders programı demek, uygun fiyatlı eğitim demektir. Bizler, bütçenize hitap eden 9. sınıf Kimya özel ders fiyatları ile özellikle üniversite sınavına hazırlık sürecinde diğer özel derslere de bütçe ayırmanıza olanak sağlar, hem de bu fiyatta profesyonel bir eğitim veririz.

Hem Kimya hem de diğer özel derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve eğitim ortamımızı görüp bizimle tanışmak isterseniz bizlere sitemizde yer alan iletişim yöntemleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.