Anıttepe Matematik Özel Ders

Anıttepe Matematik Özel Ders

Ankara Anıttepe semtinde ikamet etmekte olan ilköğretim ve lise öğrencilerimizin Matematik dersinde başarılı olmalarını sağlıyoruz. Bire bir ya da ikişer, üçer, gruplar halinde alabileceğiniz özel dersimizde seviyeye uygun bir şekilde Anıttepe’te matematik özel ders vermekteyiz.

Matematik özel ders hizmetimizde öncelikli olarak seviyeyi göz önünde bulunduruyoruz. Bununla birlikte güncel müfredat konularını baz alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz hem o sene içerisinde bulundukları sınıflarında matematik dersinde başarılı oluyorlar hem de ilerleyen yıllarda girecekleri; LGS, YKS ve AYT gibi sınavlar için ön hazırlık yapmış oluyorlar.

Öğrencimizin seviyesi ne olursa olsun, matematik temelini güçlendirmeyi amaç ediniyoruz. Bu sayede uzun yıllar geçse bile bilgilerini rahatlıkla kullanabilmelerini sağlıyoruz. Bunu gerçekleştirirken ise yeni eğitim-öğretim tekniklerinden faydalanıyoruz. Yani öğrenciyi sıkan, geren, boğan bir özel ders anlayışına sahip değiliz. Aksine öğrencinin severek, isteyerek, şevkle öğreneceği bir matematik özel ders anlayışına sahibiz. Bu da beraberinde motivasyonu ve başarıyı getirmektedir.

Anıttepe'de Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Öncelikli olarak sizler için bir zaman ve para kaybı olmadığımızı söylemeliyiz. Burada, öğrencimize matematik sevgisini kazandırmak, temel gayemizdir. Bu bağlamda yaptığımız bu işten elde edeceğimiz gelir ise ikinci plandadır.

Bizi tercih etmeniz için diğer sebepler ise;

- Öğrencinin seviyesi sıfır ya da ileri seviye olabilir, her koşulda motivasyon sağlıyoruz

- Öğrencinin seviyesine uygun bir çalışma planı yapabiliyoruz

- Öğrencinin matematik dersi ile ilgili hedefleri belirleyebilmesini sağlıyoruz ve bu hedeflerine ulaşabilmesi için uygun çalışma programını yapıyoruz

- Anlamadığı konular için en ayrıntılı ve net bir anlatım tarzı ile yaklaşıyoruz

- Soru çözme yetisini kazanmasını ve geliştirmesini sağlıyoruz

- Eğer belirli bir sınava hazırlanıyorsa, bu durumda söz konusu sınav için uygun bir program yapmaktayız ve bu sayede sınava yaklaştığı her bir zamanı en verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlıyoruz

Tüm bu kriterler ve daha fazlası, bizleri tercih eden öğrenci arkadaşlarımızın başarılı olmasını sağlayan, Anıttepe matematik özel ders hizmetimiz kapsamında üzerinde durduğumuz kriterlerdir.

Anıttepe Matematik Özel Derslerimiz

İlköğretim öğrencilerimiz için 5.sınıf, 6.snıf, 7.sınıf, 8.sınıf matematik özel ders

Lise öğrencilerimiz için 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf matematik özel ders

LGS, TYT, LGS hazırlık öğrencilerimiz için matemaik özel ders

Anıttepe Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Piyasa geneline kıyasla matematik dersinde en uygun fiyatları sizlere sunuyor olduğumuzu düşünüyoruz. Nitekim öncelikli amacımız öğrencilerimizin matematik dersinde başarılı olabilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda tüm bilgi birikim ve güncel eğitim materyalleri, yöntemlerinden faydalanmaktayız. Tüm bu çabalarımız öğrencimizin başarılı olması içindir ve bu konuda sizlere güvence vermekteyiz. Sizin için ideal bir matematik özel ders fiyatı teklifi sunabilmemiz için ise bizlerle iletişime geçmelisiniz.