Ankara Matematik Özel Ders Hocası

 

Ankara Matematik Özel Ders Hocası

 

Matematik özel ders almaya karar verdiğiniz zaman öncelikli olarak iyi bir Ankara matematik özel ders hocası bulmanız gerekir.

Peki iyi bir matematik özel ders öğretmeni nasıl olur?

Bizce;

   - Öğrencinin hedefi doğrultusunda ilerlemesini sağlamalı

   - Konu anlatımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmeli

   - Öğrencinin matematik dersinde soru çözme becerisini kazanmasını sağlamalı

   - Öğrencinin belli başlı soru tiplerini çözebilmesini sağlamalı

   - Öğrencinin motivasyonunu yüksek tutmasını sağlamalıdır ki motivasyon matematikte başarıya ulaşmayı sağlayacak kriterlerin başında gelmektedir.

Bu beklentileri karşılamayı amaç edinen öğretmen kadromuz, Ankara’da ilköğretim ve lise seviyesindeki tüm öğrencilerimiz için özel ders vermektedir.

 

Bire Bir ya da Grup Halinde Özel Ders Almak Mümkün

 

Eğitim modelimiz; bire bir ya da ikişer, üçer öğrenci gruplarımız için uygulanabilmektedir. Burada öğrencimizin talebini dikkate alıyoruz. Çünkü öğrencimiz için en verimli ortamın sağlanması bizler için en önemli unsurdur. Ancak bu sayede istenilen başarıya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu bağlamda bazı öğrencilerimiz bire bir ders talep edebilirken, bazı öğrencilerimiz ise arkadaş grubu ile düzenli bir şekilde derslere dahil olmak kaydıyla; ikişer, üçer grup halinde de Ankara matematik özel ders hocası eşliğinde özel ders alabilmektedirler.

Özel derslerimizde öğrencilerimizin motivasyonunuzun yüksek olmasını sağlıyoruz. Bu nedenden dolayı çalışmaların belirli bir plan, program dahilinde sürdürülmesi önemlidir. Özellikle de LGS ya da YKS gibi belirli bir sınava yönelik hazırlık durumu söz konusu ise; düzenli bir çalışmanın gerçekleştirilmesi daha da önemli olmaktadır.

 

Ankara Matematik Özel Ders Fiyatı Ne Kadar?

 

Fiyat belirlemesi yapabilmemiz için öğrencimizin nasıl bir özel ders talebinde bulunacağını bilmemiz gerekiyor. Çünkü öğrencimizin talep edeceği özel ders modeli doğrultusunda; ihtiyaç duyulan zaman, nasıl bir plan dahilinde çalışma sürdürüleceği, çalışmaların hangi aralıklarla devam edeceği, çalışmanın bire bir mi yoksa ikişer, üçer gruplar halinde mi sürdürüleceği gibi detayları da belirlemiş olacağız. Bu detayların belirlenmesi ile birlikte sizlere Ankara matematik özel ders hocası fiyatı konusunda da kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz mümkün olacaktır. Dolayısıyla da iletişime geçerek, bizlerden fiyat teklifi alabilmeniz mümkündür.