Ümitköy Matematik Özel Ders

 

Ümitköy Matematik Özel Ders

 

Öğrenci psikolojisi önemli bir konudur. Özellikle de ilköğretim ve lise çağlarında sürekli değişken olan bu psikolojiyi dikkate almak ve bu bağlamda doğru bir yaklaşımda bulunmak gerekiyor. Öğrencinin yaşadığı çeşitli zorluklar nedeniyle ders verimliliği düşmüş olabilir. Bu gibi durumlarda öğrencinin “sözel” nitelikteki derslerde kendini toparlayabilmesi daha kolay olsa da, “sayısal” olarak nitelendirdiğimiz matematik gibi derslerde tekrar eski verimliliği elde etmesi zor olacaktır. Çeşitli nedenlerden dolayı derse katılım gösteremeyen öğrencilerin eksiklikleri olduğu gibi, derse katılsa bile okuldaki klişe-sıkıcı öğretim teknikleri nedeniyle konuları anlayamayan öğrencilerimizin de ciddi oranda matematik öğrenme konusunda sorunlar yaşadığı bir gerçekliktir.

Matematik dersinde başarısız olma sebepleriniz ne olursa olsun Ankara’da Ümitköy özel ders veren öğretmenlerimiz sizleri adım adım başarıya ulaştırmaya hazırdır. Üstelik bunun için bir servet harcamanız da gerekmiyor. Oldukça makul seviyede fiyat teklifleri sunuyoruz ve seviyeniz ne olursa olsun, başarıyı garantiliyoruz. Matematiğiniz sıfır ya da tam tersi mükemmel olabilir, her koşulda özel ders almanız, “daha da başarılı olmanız” için iyi bir yöntem olacaktır.

 

Ümitköy Matematik Özel Ders ile Matematikte Hedeflerinize Ulaşın

 

Bazı öğrencilerimiz ebeveynlerinin ısrarları üzerine özel matematik dersi almayı kabul ediyor olsalar da, esasında bu öğrencilerimizin bile matematik dersinde hedefleri olabileceğine inanıyoruz. Öğrencilerimizin belirli bir hedefe ulaşmaya çalışmaları, matematik dersinde başarılarının yükselebilmesi açısından önemli bir husustur. Nitekim “motivasyon” matematik dersinde öğrencinin başarılı olmasını sağlayan en önemli anahtar kelimelerden birisidir.

Öğrencilerimizin farklı amaçları olabilir;

- Matematik dersinde başarılı olarak okul sınavlarında matematik dersinden yüksek not almak

- Okul başarı ortalama puanını yükseltmek için matematik dersindeki not ortalamasını yükseltmek

- LGS’de ya da YKS’de matematik alanında daha fazla net çıkartarak, daha yüksek puan elde etmek

- Temeli sıfır ya da zayıf olması nedeniyle sıfır baştan matematik öğrenmek istemek

- Eksik konuların tamamlanmasını istemek

Takıldığı konularda yardım almak

-Soru çözme becerisi kazanmak ve geliştirmek

Gibi türlü amaçlara ulaşmanız için hazırsanız, Ümitköy matematik özel ders hizmetimizden faydalanmak üzere bizlerle iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Öğretmenlerimiz sizi dinliyor, anlıyor ve en uygun çalışma metodu ile sıkılmadan çalışmalarınızı sürdürmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza imkan sağlıyor.

 

Ümitköy Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

Yazımızda Ümitköy matematik özel ders fiyatı ile ilgili kesin ya da tahmini bir fiyat vermek isterdik ancak bilmelisiniz ki fiyatlar pek çok şeye göre değişiyor. En başta öğrencimizin hangi sınıf için matematik özel ders talebinde bulunacağı, hangi konuları öğrenmek istedikleri, soru çözme becerileri, temel konu eksiklikleri, sınav odaklı ya da sadece okula ek olarak özel matematik dersinin talep edilmesi gibi bir çok farklı kriteri dikkate alarak en uygun fiyatı sunmaktayız. Dolayısıyla da sizler için de en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için iletişime geçmeniz gerekmektedir.