Geometri Özel Ders

 

Geometri Özel Ders

 

Analitik düşünmeyi geliştiren özel bir ders olan geometri, aynı zamanda matematik ile iç içe olması ile bilinir. Matematik dersi kadar karmaşık ve zorlu değildir ancak yine de bu dersi en iyi bir şekilde öğrenebilmek için doğru bir bakış açısının önemli olduğunu vurgulamamız gerekir.

Geometri dersi, okulda en zor anlaşılan derslerden birisidir. Tıpkı matematik dersi gibi, geometri dersinde de en iyi verimliliğin ancak öğrenciye özel bir ders verildiği zaman sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu bağlamda ilköğretim ya da lisede öğrenim görmekte olan herhangi bir öğrencimiz geometri dersini en iyi bir şekilde öğrenmek istiyorsa, geometri özel ders seçeneği o’nun için en doğru seçenektir.

 

Geometri Neden Önemlidir?

 

Müfredat derslerini incelediğimiz zaman, geometri dersi ve konuları matematik ile iç içedir. Sadece bazı lise türlerinde bu iki dersin ayrıldığını görmekteyiz. Sonuç itibariyle geometri dersini önemli kılan temel noktalardan birisi matematik dersi dahilinde veriliyor olmasıdır. Bu da demek oluyor ki öğrencimiz matematikte yeteri kadar başarı gösterse bile geometride başarısız bir sonuç alması durumunda ortalaması düşecektir. Bu durum, geometrinin neden önemli bir ders olduğunu anlayabilmemizi sağlayan ayrıntılardan sadece birisidir.

Geometri özel ders alan öğrencilerimiz kısa bir süre içerisinde tüm konulara hakim oluyorlar. Bunu başarabiliyoruz çünkü okulun sıkıcı atmosferinden uzak, öğrencilerimizin motivasyonu yüksek bir şekilde bu dersi öğretiyoruz. Motivasyonun hem matematik hem de geometri derslerinde oldukça önemli bir etken olduğunun farkındayız.

Öğrencilerimizin ilk etapta bu derse karşı olan bakış açılarını değerlendiriyoruz. Doğru bir bakış açısı kazandırarak, şevkle ve motivasyonu yüksek bir şekilde geometri öğrenmelerini sağlıyoruz.

 

Geometri Özel Ders Fiyatları

 

Geometri özel ders denildiği zaman akla oldukça uçuk ders saat ücretleri gelmektedir. Bu durumun temel sebebi ise piyasada hem matematik hem de geometri özel ders ücretlerinin oldukça yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bizler, öğrencilerimiz için piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede teklifler sunuyor olduğumuza inanıyoruz. Bu doğrultuda en ideal fiyat teklifimizi öğrenebilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Alacağı geometri özel ders sayısı, süresi, çalışma şekli ve seviye gibi detaylar doğrultusunda en ideal fiyat teklifini sunuyoruz.