Neden Biz?

 

Matematik Özel Ders için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Ankara matematik özel ders verenler arasında bizi tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübe ile öğrencilerimize matematik dersini sevdireceğimizi ve kalıcı bir şekilde başarı sağlanacağını garanti ediyoruz. Öğretmenlerimiz sıkıcı konu işleme tarzından ziyade, öğrenciyi motive eden ve en karmaşık konuyu bile kolay bir şekilde anlatan bir tarzda yaklaşım göstermektedirler. Bu yaklaşımın doğal bir sonucu olarak da öğrencilerimiz matematiği severek, yorulmadan, sıkılmadan ve istekli bir şekilde öğreniyorlar.

Bizim önemli bir amacımız var. Bizi tercih eden her bir öğrencinin bu dersi sevmesini, severek öğrenmesini sağlıyoruz. Sanıldığı kadar sıkıcı ve zor olmayan matematik dersine olan doğru bakış açısını kazandırıyoruz. Bu sayede öğrencimiz sadece bulunduğu eğitim düzeyinde değil, ileri yıllardaki eğitim düzeylerinde matematik derslerinde de iyi bir başarı elde ediyor.

 

Matematik Sorusu Çözmek Çok Kolay

 

Bizimle çalışmaya başlayan öğrencilerimiz, işlediğimiz konular ile ilgili karşılarına çıkacak matematik sorularını artık ne kadar kolay, hızlı ve takılmadan çözebildiklerini fark edecektirler. Çünkü biz her bir konu çalışmamız sonrasında o konu ile ilgili karşı karşıya kalabilecekleri her türlü soru tarzları üzerinden öğrencilerimize çalıştırıyoruz ve bu süreçte belli başlı soru çözme tekniklerine hakim olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede matematik soru çözme becerilerini kazanmaları ve geliştirmeleri mümkün oluyor.

 

Öğrencilerimiz LGS ve YKS Matematik’te En İyi Sonucu Elde Ediyorlar

 

Öğrencilerimizin gelecekleri açısından son derece önemli olan LGS ve YKS sınavlarında iyi bir başarı için matematik önemli bir derstir. Bu türden sınavlara hazırlık için bizleri tercih eden öğrencilerimizin sınavlarda iyi bir sonuç elde edileceği konusunda iddialıyız. Nitekim bizleri daha önce tercih etmiş öğrenci arkadaşlarımızın liselere giriş sınavı ve üniversiteye giriş sınavında matematik sorularında elde ettiği yüksek net oranları bunun bir göstergesidir.

Bu önemli sınavlarda iyi bir başarı elde ediyor olmamızın temelinde ise sınava kadar olan zamanı en verimli bir şekilde değerlendiriyor olmamız ve de öğrencimizin mevcut seviyesi ile hedeflediği seviyeye uygun bir özel program ile çalışmamızı gerçekleştiriyor olmamız gelmektedir.

Matematik ve Geometride başarı için sadece bir adım atmanız yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçebilir ve sizlere oldukça uygun fiyat teklifimizi sunmamızı sağlayabilirsiniz.