TYT YKS Matematik Özel Ders

 

TYT YKS Matematik Özel Ders

 

Yenilenen üniversiteye giriş sınavının temel olarak iki aşamadan oluştuğunu biliyoruz. YKS olarak tanımlanan bu yeni sınav sisteminin ilk aşaması TYT olup, bu aşamada adayların temel bilgi birikim ve yetenekleri ölçülmektedir. AYT olarak tanımlanan ikinci aşamada ise adayların ilgili alan dersleri ile ilgili ileri düzey bilgi ve becerileri ölçülmektedir.

 

TYT AYT YKS Matematik Özel Dersi

 

TYT YKS matematik özel ders ile öğrencilerimizin sınavda sorumlu oldukları matematik konularını en iyi bir şekilde öğrenmelerini ve bu sorular ile ilgili olarak karşılarına çıkacak soruları da takılmadan, hızlı bir şekilde cevaplamalarını sağlıyoruz. Çünkü sizin de bildiğiniz gibi bu sınavda zaman çok değerli ve kısıtlı süreyi en iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Diğer derslere kıyasla matematik dersi sorularının çözümü için çok daha fazla zaman gerekli olduğunu göz önünde bulundurduğumuz zaman, matematik sorularının çözümünde zamanı en iyi bir şekilde değerlendirmenin ne denli önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Bu bağlamda bizler öğrencilerimizin sadece TYT YKS AYT matematik konularını öğrenmelerini sağlamak ile kalmıyoruz, aynı zamanda bu konular ile ilgili sınavda karşı karşıya kalmaları muhtemel soru tiplerini nasıl kolay ve hızlı bir şekilde çözebileceklerine dair temel matematik soru çözme tekniklerini de öğretiyoruz.

 

TYT AYT YKS Matematik Özel Ders Verenler

 

Piyasada TYT YKS matematik özel ders verenler arasında hangi birini tercih edeceğinize dair kararsızlık yaşıyorsanız sizlere dikkat etmeniz gereken başlıca noktaları şu şekilde özetleyebiliriz;

  - Fiyat konusunda aşırıya kaçmayacak

  - Öğrencinin seviyesine uygun bir eğitim verecek

  - Matematik konularını işleyiş tarzı açık net ve anlaşılır olacak

  - Daha önce kendisini tercih eden öğrencilerin ne derece başarılı olduğunu ortaya koyabilecek

  - TYT ve AYT matematik konu içeriklerine tam anlamıyla hakim olmalı

Tüm bu kriterler esasında iyi bir öğretmenden sınava hazırlık için özel ders almak isteyen adayların genel olarak dikkate aldığı ve önem verdiği başlıca kriterlerdir. Bizi tercih eden öğrencilerimizin sınava kadar olan süreyi en iyi bir şekilde değerlendirerek, sınav gününde ise matematik sorularını çözmek için kendilerini tam anlamıyla hazır hissetmelerini sağlıyoruz. Böylelikle motivasyonu yüksek bir şekilde adaylar sınavda iyi bir başarı elde ediyorlar.