• Tel: 0534 078 39 64

Sizden Gelenler

Atakan

12.sınıfa giden oğlum için internette geometri ve matematik dersi ararken Gökhan hoca ile tanıştık. Oğlum YGS'de ilk 40.000'e LYS'de ilk 25.000'e girdi Emeğiniz için sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.   
Öykü

Doğa Koleji 11.sınıfa giden kızım için Gökhan hocadan özel ders aldırdım. Kızım matematik dersi çalışmak istemezken kendisi şuan matematik kitabını elinden bırakmıyor. Bu değişim için bizim için muhteşem. Teşekkürler hocam:))
Mira

Ankara'da matematik özel ders deyince ilk tercih sebebiniz Doruk hoca olmalıdır. Kendisi özel ders vermenin yanında bana öğrenci koçluğu da yaparak matematik sınavından 90 almamı sağladı. Herkse tavsiye ederim.
Selen

Profesyonel Matematik kurucularından Doruk hocadan matematik ve geometri özel ders aldım. Artık matematik çok kolay. Bazı soruları kalem oyantmadan çözebiliyorum. hekese tavsiye ederim. Teşekkürler hocam:))
Melek Naz

4 yıldır Gökhan hocadan özel matematik dersi almaktayım. Gerek okul sınavları, gerek okul notlarımda çok büyük katkısı var. Teşekkürler hocam.
Deniz

TED Koleji 7.sınıfta okuyan kızım için 2.dönem Gökhan hocadan matematik özel ders aldık ve hocamızdan çok memnun kaldık. Şuan kızım 10.sınıfta ve sayesinde %70 burs kazandık. Herkese tavsiye ederim.
Merve Vural

Gölhan hocmızdan 8.sınıftan itibaren ders almaya başadık. Matematik özel derslerimiz çok eğlenceli ve keyifli geçiyor Sayesinde okulda derecelik öğrenci oldum. Teşekkürler hocam.
Emine

Nesibe Aydın Koleji 6.sınıfta giden kızım elçin için internette özel matematik öğretmeni araken Doruk hocamız ile tanıştık. Kızım denemelerden çok iyi netler çıkarıyor. Kendisine teşekkür eder, Herkese tavsiye ederiz.
İhsan

Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. 2016 yılında ne kadar özel öğretmen denediysek başarıyı yakalayamadık. Sizin sayenizde kızım YGS LYS'de ilk 50.000'e girdi. Emekleriniz için teşekkürler.
Pelin

Beysukent Kolejinde 11.sınıfta okuyan kızım için Doruk hocadan özel ders aldık. Hocamızdan çok memnunuz. Emekleriniz için teşekkürler. 12.sınıfta beraberiz hocam:))
Cengizhan

6.sınıftan beri Doruk hocadan özel matematik dersi alıyoruz. Oğlum Doruk hoca ile başarıyı yakaladı. Ankara'nın en iyi öğretmenlerinden kendisi. Herkese tavsiye ederim. Saygılar.
Elif Durmuş

Doruk hocadan önce kaç tane özel ders hocası denedik ama hiç biri Doruk hocanın verdiği enerjiyi vermedi.Matematiği Doruk hocayla sevdim diyebilirim.Üniversite sınavına ilk girdiğimde matematikte 5 net yapan ben ikinci sınavda Doruk hocamın sayesinde 20 nin üzerinde net yapabildim.Emeği üzerimde çoktur, çok teşekkürler hocam sizi çok seviyorum.
Ceyda

6. sınıfa giden kızımın matematik dersi çok zayıftı. Taki Doruk hoca ile tanışana kadar. Kızım şuan sınavlarda 90 dan aşağı not almıyor. Teşekkürler hocam. Herkese tavsiye ederim.
Canan

10.Sınıfta okuyan kızım Alya için matematik dersi için internetten Doruk hoca ile tanıştık. Yaptıımız plan çerçevesindde kızmın okul başarısına çok katkınız oldu. Teşekkürler Doruk Hocam.
Pınar

Kızım Ecem için özel matematik dersi için internette araştıra yaparken Doruk hoca ile tanıştık. 2016 YGS'de 190.000'de olan kızımı LYS'de 69.000 sıraya getirdi. Ecem şimdi çok mutlu. Teşekkürler Doruk Hocam.