Sizden Gelenler

Onur Tanrıverdi

11.sınıfta başlayan YKS yolculuğumuz Gökhan hoca sayesinde dereceyle bitti. 2021 YKS' de ilk 20.000' e girdim. Teşekkürler hocam. Ümitköy'ün en iyi matematik öğretmenisiniz.
Canan

TED Ankara kolejinde 7.sınıfta okuyan kızım için Doruk hocadan özel matematik dersi aldık. Kızım Doruk hoca sayesinde yeni nesil soruları çok iyi yapıyor. Teşekkürler Doruk hocam.
Ayça Dere

8.Sınıf çocuğumuza eylül ayının başında başladığımız derslerimizde gerek matematik temeli, gerek LGS'nin yeni nesil sorulara hakimiyeti ile Gökçen homızın sayasinde LGS'de yüksek başarı elde ettik. Sonunsuz teşekkürler. 9.sınıftada beraberiz Gökçen hocam:))
Emel Demir

Eğtimin ne olduğunu bilen, öğrencinin dilinden anlayan, bizim beklentilerimize çözüm bulan değerli Gökhan Hocamıza kızıma katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler.
Sema Özdemir

Zafer kollejinde okuyan kızıma gerek matematik anlamında gerekse nasıl ders çalışması gerektiği konusunda kızıma katkılarından dolayı Gökçen Hocamıza çok teşekkür ederim.
Atakan

12.sınıfa giden oğlum için internette geometri ve matematik dersi ararken Gökhan hoca ile tanıştık. Oğlum YGS'de ilk 40.000'e LYS'de ilk 25.000'e girdi Emeğiniz için sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.   
Öykü

Doğa Koleji 11.sınıfa giden kızım için Gökhan hocadan özel ders aldırdım. Kızım matematik dersi çalışmak istemezken kendisi şuan matematik kitabını elinden bırakmıyor. Bu değişim için bizim için muhteşem. Teşekkürler hocam:))
Mira

Ankara'da matematik özel ders deyince ilk tercih sebebiniz Doruk hoca olmalıdır. Kendisi özel ders vermenin yanında bana öğrenci koçluğu da yaparak matematik sınavından 90 almamı sağladı. Herkse tavsiye ederim.
Selen

Profesyonel Matematik kurucularından Doruk hocadan matematik ve geometri özel ders aldım. Artık matematik çok kolay. Bazı soruları kalem oyantmadan çözebiliyorum. hekese tavsiye ederim. Teşekkürler hocam:))
Melek Naz

4 yıldır Gökhan hocadan özel matematik dersi almaktayım. Gerek okul sınavları, gerek okul notlarımda çok büyük katkısı var. Teşekkürler hocam.
Deniz

TED Koleji 7.sınıfta okuyan kızım için 2.dönem Gökhan hocadan matematik özel ders aldık ve hocamızdan çok memnun kaldık. Şuan kızım 10.sınıfta ve sayesinde %70 burs kazandık. Herkese tavsiye ederim.
Emine

Nesibe Aydın Koleji 6.sınıfta giden kızım elçin için internette özel matematik öğretmeni araken Doruk hocamız ile tanıştık. Kızım denemelerden çok iyi netler çıkarıyor. Kendisine teşekkür eder, Herkese tavsiye ederiz.
İhsan

Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. 2016 yılında ne kadar özel öğretmen denediysek başarıyı yakalayamadık. Sizin sayenizde kızım YGS LYS'de ilk 50.000'e girdi. Emekleriniz için teşekkürler.
Pelin

Beysukent Kolejinde 11.sınıfta okuyan kızım için Doruk hocadan özel ders aldık. Hocamızdan çok memnunuz. Emekleriniz için teşekkürler. 12.sınıfta beraberiz hocam:))
Cengizhan

6.sınıftan beri Doruk hocadan özel matematik dersi alıyoruz. Oğlum Doruk hoca ile başarıyı yakaladı. Ankara'nın en iyi öğretmenlerinden kendisi. Herkese tavsiye ederim. Saygılar.