Ankara Özel Matematik Öğretmeni

Bir dersin öğrenimi için en iyi yöntem o dersin öğretmeninden ders almaktır. Bu bağlamda matematik dersi için özel matematik öğretmeni ile öğrenci matematik alt yapısını geliştirebilir. Ancak tabii ki öğretmen seçimi de önemli bir konudur. En başında öğretmenin “bireysel öğretim” yönteminin öğrenci açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olması ve bu doğrultuda; konu anlatımı, soru çözümleri ve diğer çalışmalarını da sadece öğrenciye özel bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir. Aksi halde sanki okulda 40 kişilik bir sınıfta ders anlatıyor gibi konuların anlatılması veya soruların çözülmesi, özel ders alan öğrenciye bir fayda sağlamayacak aksine; verimli bir ders çalışma gerçekleştirilemediği için öğrencinin zaman kaybetmesine neden olacaktır!

Özel Matematik Dersi için Neden Bizler Tercih Ediliyoruz?

Tercih edilmememizin en önemli nedeni öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırıyor olmamızdır.

Peki bunu nasıl başarıyoruz?

   - Öğrencilerimizin motivasyonu yüksek bir şekilde çalışmaları önemlidir ve bunun için ilk etapta “hedef” belirlemelerini ya da belirlemiş oldukları hedeflerini göz önünde bulundurmalarını sağlıyoruz.

   - Hedeflerine ulaşabilmeleri için aşmaları gereken engelleri basit bir şekilde izah ediyoruz ve çalışmalarımızda bu engelleri “eğlenceli” bir şekilde, öğrencilerimizin keyif alarak aşmasını sağlıyoruz.

   - İlköğretim ve lise düzeyindeki öğrencilerimizin ne kadar yoğun bir eğitim döneminde olduklarının farkındayız. Bununla birlikte kişisel gelişimin en hızlı olduğu bu dönemde öğrencilerimizin psikolojisine uygun bir yaklaşımda bulunmanın ne kadar önemli olduğunu da biliyoruz. Bu bağlamda doğru bir yaklaşım ile öğrencilerimizin matematik dersindeki başarısını garanti etmekteyiz.

Bulabileceğiniz en iyi özel matematik öğretmeni olarak sizlere güvenilir bir eğitim hizmeti vermekteyiz.

Özel Matematik Dersi Fiyatları

Sizler için en güvenilir özel matematik öğretmeni olmakla beraber, bulabileceğiniz en uygun fiyatlı matematik özel dersi sunmayı da amaç edinmiş durumdayız. Çünkü öğrencilerimizin mevcut bütçelerinin daha çok aileleri tarafından karşılandığının farkındayız. Bu bağlamda aile bütçesine uygun çözümler sunma gayreti içerisindeyiz.

Fiyatlandırma kriterlerinden bahsetmek istiyoruz. Çünkü sizler için bu yazıda kesin bir fiyat veremiyoruz. Bunun nedeni ise fiyatlandırma yaparken bir çok kriteri dikkate alıyor olmamızdır. En başında öğrencimizin ne kadar süre ile ders alacağı bile fiyatı etkilemektedir. Bizlerle gün içerisinde dilediğiniz bir saatte iletişime geçerek, size özel fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.