Ankara'da En Uygun Üniversite Hazırlık Matematik Özel Dersi

Ankara’da En Uygun Üniversiteye Hazırlık Matematik Özel Dersi

 

Ankara’da en uygun üniversiteye hazırlık matematik özel dersi yeni sınav sistemi olan YKS’de iyi bir matematik neti çıkarmayı hedefleyen üniversite öğrencisi adaylarının oldukça makul seviyede ödeme yaparak, faydalanabilecekleri özel derstir. Uzman öğretmen kadromuz öncelikli olarak üniversite öğrencisi adayı öğrencimizin mevcut matematik seviyesini dikkate almaktadır ve YKS’de çıkarması gereken minimum neti de hesaba katarak, sınava kadar olan süreci en doğru bir şekilde planlı ve programlı bir şekilde sürdürmektedir. Bu sayede sınav gününde öğrencimiz hedeflediği başarıyı elde etmekte ve mutlulukla üniversite hayatına başlamaktadır.

 

Üniversiteye Hazırlık Matematik Özel Dersi

 

Üniversiteye hazırlık matematik özel ders içeriğimizi temel olarak üç şekilde ifade edebiliriz. Bu bağlamda Ankara’da en uygun üniversiteye hazırlık matematik özel dersi almak isteyen öğrencilerimizin bu üç seviyeden hangilerini amaçladıklarını bilmeleri önemlidir.

Buna göre;

  1. TYT matematik özel dersi - Sınavın ilk aşaması olan TYT’de temel matematik konuları üzerinde durulur. TYT matematik testinden elde edilecek puanlar ön lisans ya da diğer dört yıllık yükseköğretim programlarına giriş için önemli olmaktadır.
  2. AYT matematik özel dersi - Sınavın ikinci aşaması olan AYT’de daha ileri düzey matematik konuları ele alınır. AYT’de elde edilecek puan ise; tıp ve mühendislik fakülteleri gibi sayısal puan türü ile alım yapan lisans programları için önemlidir.
  3. YKS matematik özel dersi - YKS matematik özel dersi ile öğrencimize sıfır baştan özel ders veriyoruz ve TYT’den, AYT’ye kadar tüm konulara hakim oluyor.

Sonuç olarak temel amacımız öğrencimizin mevcut matematik seviyesi doğrultusunda bir sınava hazırlık programı belirlemek ve sınava kadar olan süreci öğrencimizin en verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlamaktır. Yıllardır bu çalışma modeli ile pek çok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmış bulunuyoruz.

 

Üniversiteye Hazırlık Matematik Özel Dersi Fiyatı Ne Kadar?

 

 Ankara’da en uygun üniversiteye hazırlık matematik özel dersi fiyat bilgisini öğrenebilmeniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sitemizde kesin bir fiyat veremiyoruz. Bu durumun nedeni ise  fiyat belirlemesinde pek çok etken olmasından dolayıdır. Bu yüzden bizimle iletişime geçerek, size kesin bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.