LGS Hazırlıkta Dershane mi? Özel Ders mi?

 

LGS Hazırlık için Dershane mi? Özel Ders mi?

 

Liseye giriş sınavı LGS: ilköğretimden liseye geçecek öğrenciler için çok önemli bir sınavdır. LGS’ ye hazırlıkta çocuğumu dershaneyi mi göndersem yoksa eksik olduğu derslerden özel ders mi aldırsam diye velilerimiz ikilem için kalmaktadır. Profesyonel Matematik ailesi olarak sizlere hem dershane ortamından faydalanabileceğiniz, hem de özel ders imkânından yararlanabileceğiniz bir teklifimiz var.  Peki, bu sistem nasıl?

 

LGS Hazırlıkta Dershane Süreci

 

Ankara’da birçok eğitim kurumu, kurs, dershane kalabalık 8-10 kişilik gruplarda hizmet vermektedir. Kalabalık gruplarda matematik dersi temel bilgileri eksik ve zayıf öğrenciler ne yazık ki sınıf ortamında kaybolmaktadır. Ayrıca öğretmen kalabalık sınıflarda öğrencilere hâkimiyeti azalmaktadır. Bu olumsuzluklara rağmen çocuğunuzu dershaneye göndermek ister misiniz? Hayır dediğinizi duyar gibiyiz. Şimdi özel ders sisteminin ayrıcalıklarından sizlere bahsetmek istiyoruz.

 

LGS Hazırlıkta Özel Ders Aldırmak

 

Ankara’da yönetilebilir özel ders siteminin ilk kurumu Profesyonel Matematik’ tir. LGS hazırlıkta geliştirdiğimiz ve uyguladığımız eğitim sistemimizle öğrencileri butik, VİP gruplar şeklinde dershane ve özel ders sistemini birleştiriyoruz. Yani artık çocuğuz dershaneye gitmeyecek, pahalı özel ders sistemine fazla para ödeyerek ezilmeyecek şekilde deneyimli öğretmen kadromuzdan eğiti alacaklar. Peki bu sistemi biraz daha açarsak; öğrenciler dersleri maksimum 3 kişilik gruplarda masa başı ve etkileşimi yüksek bir şekilde işlemektedir. Öğrenciler kalabalık sınıflarda artık kaybolmayacak. Grupta ders alan öğrenci sayısının artması ise velilerimizin ders başına daha az ödeme yapmalarına yardımcı olmaktadır. Sizde bu kadar ekonomik ve yararlı bir ortamda çocuğunuza eğitim aldırmak istemez misiniz? Bizce cevabınız evet. Hemen LGS hazırlık için başvurunuzu yapın. Çocuğunuzun geleceğini birlikte planlayalım.