TYT Geometri Özel Ders

 

TYT Geometri Özel Ders

Üniversiteye giriş sınavına günden güne yaklaşıyoruz. Temel olarak iki aşamadan oluşan bu sınav sistemini, bir önceki sınav sistemine benzer bir şekilde; YGS ve LYS olarak düşünebiliriz. Nitekim içerik ve soru tarzları bakımından bir değişiklik söz konusu değildir. YGS yerine uygulanacak olan TYT açılımı; Temel Yeterlilik Testi, tıpkı YGS niteliğinde bir sınav olup, adayların sözel ve sayısal derslerindeki başarılarını “temel” seviyede ölçmeyi hedefleyen bir sınavdır. TYT’den elde edilecek puanlar ön lisans programlarına girmek için önemli olmaktadır ancak bu puanlar aynı zamanda lisans programlarında eğitim görmek isteyenler için de önemlidir. Bu bağlamda TYT geometri özel ders ile öğrencimizin matematik test alanında daha fazla sayıda net çıkarmasını sağlıyoruz.

Geometri ile Rakiplerinizi Geçebilirsiniz!

Sınava giren öğrenci sayısı artık “milyonlar” ile ifade ediliyor. Dolayısıyla da ciddi bir rekabet durumu söz konusu. Bu rekabet ortamında öğrencinin hedeflediği sıralamaya ulaşması için ise daha fazla net çıkarması gerekiyor. Bu bağlamda özellikle de “sayısal” nitelikteki ön lisans ya da lisans programlarını hedefleyen öğrenciler için matematik ve geometri alanında çıkarılacak her bir netin hem sıralamaya hem de yerleşim puanına ciddi bir katkısı söz konusudur. İşte bu aşamada adaylar TYT Matematik alanında (ki Geometri soruları da bu alan dahilindedir) ne kadar çok net çıkarırlarsa, o kadar öne çıkacaktırlar. TYT geometri özel ders ile işte tam da bu konuda sizlerin en önemli yardımcısı oluyoruz. Geometri bilginiz ileri düzey ya da sıfır olabilir fark etmez. Sınava kalan süreçte seviyenize uygun bir çalışma programı yaparak, başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

TYT Geometri Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Geometri alanında çıkaracağınız net sayısı ile rakiplerinize ciddi bir fark atabilirsiniz. Bu aşamada bizlere bir adım atmanız yeterli olacaktır. Bu sayede seviyenize uygun bir çalışma programı uygulayabiliriz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman aynı zaman sizler için özel TYT geometri özel ders fiyatı da sunabiliriz ki, size sunacağımız bu özel fiyat teklifi piyasa geneli ile kıyasladığımızda oldukça uygun bir fiyat teklifi olacaktır.

Dilerseniz bire bir, dilerseniz de 2 veya 3 kişilik özel geometri derslerimizden evinizin raharlığında faydalanmanız mümkündür.