Sokullu Matematik Özel Ders

Sokullu’da bulabileceğiniz en iyi matematik dersini sizlere sunuyoruz. Bizlerden ders alan öğrencilerimiz kısa bir sürede tüm konulara hakim oluyorlar.

Üstelik seviye ayrımı da yapmıyoruz. Matematiği çok kötü ve hatta sıfır seviyesinde olan öğrencilerimiz için temel konuları en anlaşılır bir şekilde, adım adım öğretmeye hazırız. Bir diğer taraftan oldukça ileri seviyede olan öğrencilerimiz de yine bizlerle çalışmayı tercih etmektedirler. Çünkü onların seviyesine uygun bir şekilde program sürdürmekteyiz. Bu sayede daha da başarılı oluyorlar.

Sokullu matematik özel ders ile öğrencimiz konu anlatımı talep edebileceği gibi, öğrenmekte zorlandığı konuların öğretilmesini de talep edebilir ya da belirli bir sınava hazırlığa yönelik çalışmak da isteyebilir. Amaç ne olursa olsun, bizler öğrencimizin amacına ulaşması için elimizden geleni yapmaktayız ve bu sayede başarıyı da garanti ediyoruz.

Sokullu Matematik Özel Ders için İletişime Geçiniz

Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir, Sokullu matematik özel ders için ne kadar fiyat veriyor olduğumuzu öğrenebilir, özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl bir çalışma programı yapacağımız tamamen öğrencimizin hedefine bağlı olarak belirleniyor. Öğrencimiz tek başına ya da arkadaş grubu ile özel dersimizden faydalanabilir.

Ayrıca;

  - Sınavlara hazırlık çalışması yapabiliriz

  - Okula destek konu anlatımı yapabiliriz

  - Anlaşılmayan konular için özel olarak konu anlatımı yapabiliriz

  - Matematik soru çözme becerisini geliştirmeye yönelik çalışma yapabiliriz

Ve matematik dersi ile ilgili olarak her türlü çalışmayı yapabiliriz.

Sokullu Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Sokullu matematik özel ders fiyatları değişkenlik göstermektedir. Öğrencimizin ne kadar süre ile özel ders alacağı, tek başına mı yoksa arkadaş grubu ile mi ders alacağı, belirleyici etken olmaktadır. Tüm bu detayları bizlere bildirerek, size uygun bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Özellikle Ankara genelinde oldukça yüksek saatlik fiyatlar olduğunu görüyoruz. Tüm bu fiyatlara karşılık olarak bizler hem ilköğretim hem de lise seviyesindeki tüm öğrencilerimiz için özel ders hizmetini adrese kadar gelerek veriyoruz ve bununla birlikte oldukça uygun bir fiyat teklifi vermekteyiz. Daha fazla bilgi ve fiyat için lütfen iletişime geçiniz.