11.Sınıf Geometri Özel Ders

11. Sınıf Geometri Özel Ders

 

11. sınıf geometri özel ders geometriyi anlayamıyorum, geometriden daha fazla soru çözmek istiyorum, üniversite sınavında geometriden net çıkarıp fark atmak istiyorum veya okuldaki geometri dersi sınavından yüksek not almak istiyorum diyen tüm öğrencilerimiz için uygun nitelikte bir özel ders programıdır. Ankara’da nerede olursanız olun özel öğretmenlerimiz size bire bir ya da arkadaşlarınız ile de geometri özel ders verebilmektedir. Oldukça uygun bir fiyat ile sizlere geometriyi sıfırdan öğretebiliriz ya da sadece okula yardımcı şeklinde özel ders yapabiliriz. Öte yandan üniversite sınavına hazırlığa (TYT, AYT, YKS) yönelik de bir program uygulayabilmemiz mümkündür. Kısacası sizin geometri bilgi durumunuz ve hedefiniz doğrultusunda en iyi programı uygularız ve böylece kısa sürede geometride başarılı olursunuz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Ankara 11. Sınıf Geometri Özel Dersi Alan Öğrenciler

 

Bizimle iletişime geçerek 11. sınıf geometri özel ders alan öğrencilerimiz, sınav gününde kendilerine duydukları öz güven ile iyi bir başarı elde ediyorlar. Kendilerinin başarı hikayelerine ortak olduğumuz için memnun kalıyoruz. Tüm öğrencilerimize geometri ve matematik derslerini en iyi bir şekilde öğretmek bizim temel amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda her seviyede öğrencimize özel ders vermeye hazırız. İşte bu yüzden dolayı benim matematiğim çok kötü ya da geometriyi ben yapamam diye düşünmeyin. Öğretmen arkadaşlarımız sizin seviyeniz sıfır olsa bile sizleri kısa bir sürede geliştirmeye ve başarıya ulaştırmaya hazırdır. Siz sadece zaman kaybetmeden bir yerden başlayın. Çünkü zaman kaybı telafi edilemez. Zamanınızı en verimli bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor ve biz bu aşamada sizin en önemli yardımcınız olmaya hazırız.

 

Ankara 11. Sınıf Geometri Özel Dersi Fiyatı

 

Sizlere ne kadar 11. sınıf geometri özel ders fiyatı teklif edeceğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Haklısınız çünkü özellikle de Ankara genelinde özel ders fiyatlarını incelediğimiz zaman çok yüksek fiyatlandırmalar olduğunu görmekteyiz. Durum böyle olunca hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz özel derse karşı ön yargılı olabiliyorlar. Ancak sizlere oldukça makul fiyat teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Fiyat verirken pek çok kriteri dikkate almaktayız. Bu doğrultuda sizlere sunacağımız fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.