11.Sınıf Özel Ders

 

11.Sınıf Özel Ders

 

Lise eğitim hayatlarının sonuna doğru adım adım ilerleyen öğrencilerimiz, son yıllardaki başarılarını arttırarak iyi bir not ortalaması ile mezun olmayı amaçlamaktadırlar. Ancak her öğrencinin amacı bu şekilde olmayabiliyor. Örneğin bazı 11. sınıf yani Lise 3 öğrencileri için lise yılları düşük bir başarı ortalaması ile geçmiş olabilir. Bu gibi bir durumda, liseden mezun olacak bu öğrencinin asıl amacı ise üniversiteye giriş sınavında iyi bir başarı elde etmek olabilir. Sonuç olarak öğrencinin mevcut durumu ve başarı hedefi ne olursa olsun, güvenilir bir öğretmenden alınacak 11. sınıf özel ders sayesinde motivasyonlarının artması, öz güvenlerinin yükselmesi ve bununla birlikte hedeflerine daha kısa bir sürede ulaşabilmeleri mümkün olacaktır. Nitekim özel ders çalışmalarında günden güne kendisini geliştirdiğini fark eden öğrencimiz daha çok istekli bir şekilde çalışmalarını sürdürme azmine sahip olmaktadır ki bu da öğrencimizin başarılı olmasını sağlamaktadır.

 

11. Sınıf Öğrencileri Sınavlara Nasıl Çalışmalıdır?

 

Lise 11.sınıf öğrencileri için önemli bir konu da sınavlardır. İster yıl sonunda dersler ile ilgili yapılacak sınavlar, isterseniz de lise sonrasında TYTYKS veya AYT'den (üniversite giriş sınavından) bahsediyor olalım, her koşulda sınavlara düzenli bir şekilde çalışmanın oldukça önemli olduğunu göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Öğrencinin kendi başına sınav hazırlığı sürecinde belirli bir plan, program yapması mümkündür ancak yapmış olduğu bu plan, programı düzenli bir şekilde uygulayabilmesi ise zordur. Bu aşamada iyi bir yardımcı önem arz eder ve alanında güvenilir bir 11. sınıf matematik özel ders öğretmeni ile hem sahip olduğu zamanı verimli bir şekilde değerlendirir hem de çalışma arzusunu yitirmeden çalışmalarını sürdürür.

 

11. Sınıf Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

 

11. sınıf öğrencimiz için özel ders alması pek çok koşulda iyi bir seçenek ancak peki ya 11. sınıf özel ders fiyatları ne kadar? Bu en çok merak edilen sorulardan birisidir. Bu soruya verdiğimiz cevap ise hangi dersten, ne kadar süre ile, ne tarz bir eğitim talep edileceği gibi pek çok kritere göre fiyatların değişkenlik gösteriyor olduğudur. Dolayısıyla da sizin için özel bir fiyat teklifi sunmamız gerekiyor ve bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.