Yenimahalle Matematik Özel Ders

Ne yapıyor, ne ediyorsunuz ancak Matematik dersinde bir türlü yeteri kadar başarı sağlayamıyor musunuz? Bu aşamada belki de eksik uyguladığınız bazı şeyler var ya da okuldaki eğitim sizler için yetersiz kalıyor olabilir. Esasında öğrencinin seviyesi ne olursa olsun, matematik dersinde başarısız olmasının bir çok nedeni olabilir. Bu nedenlerin bir kısmı eğitim hayatı ile ilgili olabilirken, bir diğer kısmı da ailevi ya da özel nedenler olabilmektedir. Bizler Yenimahalle Matematik özel ders hizmeti verirken her koşulda öğrencinin matematik dersinde başarılı olmaya odaklanmasını sağlıyoruz. Bunu bilinen klişe öğretim yöntemleri ile değil, özel ve yeni öğretim teknikleri ile sağlamaktayız. Bu sayede öğrencinin sahip olduğu zamanı en verimli bir şekilde değerlendirmesini ve matematik dersi ile ilgili hedeflemiş olduğu başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Yenimahalle sınırları içerisinde ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf hem de lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf düzeyinde bir çok öğrenci arkadaşımızın matematik dersinde başarılı olmalarını sağladık ve yeni öğrencilerimize de bu konuda en iyi yardımcı olacağımızdan eminiz.

İlköğretim ve Lise Matematik Özel Ders

İlköğretim ya da lise düzeyinde öğrenci arkadaşlarımızın başarısız olma nedenleri eğer matematik dersi ile ilgiliyse, matematik öğretmeni arkadaşlarımız öncelikli olarak bu nedenlerin üzerinde durmaktadır.

Bu doğrultuda öğrenci arkadaşlarımızın matematik dersinde başarısız olmasında genel olarak nedenler aşağıdaki gibidir;

     - Matematik dersine “zor” ön yargısı ile yaklaşması

     - Matematik dersinde temelinin olmaması ya da zayıf olması

     - Okuldaki konu anlatım tarzının başarısız olması

     - Kullanılan kaynakların yetersiz ya da anlaşılması zor olması

Gibi nedenlerden dolayı öğrenciler matematik dersini anlayabilmekte zorlanmaktadırlar. Bu gibi koşullarda ve aklınıza gelebilecek diğer tüm senaryolarda bizler; Yenimahalle Matematik özel ders hizmetimizde öncelikli olarak bu sorunları çözümlüyoruz ve bu sayede öğrenci arkadaşımızın temiz bir zihin ile; çalışma şevki ve azmi dolu bir şekilde matematik dersinde başarılı olmasını sağlıyoruz.

Yenimahalle Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Muhtemelen bu konuda daha bir çok matematik özel ders veren öğretmen arkadaş ile görüşmüş ancak sunmuş oldukları yüksek fiyat teklifleri nedeniyle, bizlerin size sunacağı Yenimahalle Matematik özel ders fiyatları da çok yüksek olacağını düşünüyorsunuzdur. Ancak durum böyle değildir. Çünkü bizler piyasa geneline kıyasla oldukça düşük bir seviyede fiyat teklifi sunuyoruz ancak buna rağmen sizlere bu yazıda kesin olarak bir fiyat söyleyemiyoruz. Bunun nedeni ise kesin bir fiyat teklifi verebilmemiz için önce öğrenci arkadaşımızın eksikliklerini belirlememiz, bu doğrultuda çalışma planına karar vermemiz ve diğer ayrıntıları da dikkate almamız gerekiyor. Biz eğitimlerimizi bire bir ya da gruplar halinde de verebilmekteyiz. Dolayısıyla da tüm bu koşullar fiyatları etkilemektedir. Sonuç olarak sizin için en iyi teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmelisiniz.