10.Sınıf Matematik Kursu

Lise 2 olarak da bildiğimiz 10. sınıf matematik dersinde işlenen konuların pek çoğunun temeli 9. sınıf matematik konularına dayanmaktadır. Bu yüzden dolayı 9. sınıf matematik konularının bilinmesi de önemli ve gereklidir. 10. Sınıf Matematik Kursu sayesinde tüm eksikliklerinizi kısa sürede tamamlayabilir, 10. sınıf matematik dersi sınavlarından yüksek notlar alabilir, okul başarı ortalamanızı yükseltebilir ve lise sonrasında üniversiteye giriş sınavının matematik kısmından iyi bir net elde edebilirsiniz.

10. Sınıf Matematik Kursu Kimler için Gerekli?

Aslında bu kursumuz her öğrenci için gerekli bir kurstur. Seviyeniz mükemmel, orta ya da çok kötü olabilir. Her seviyede öğrencimiz için 10. Sınıf Matematik Kursu vermekteyiz.

Buna göre;

  - Matematikte iyi bir seviyede olan öğrenciler; bu kurs sayesinde matematik sorularını çözme becerilerini geliştirebilirler, anlamadığı bazı konularda yardım alabilirler, sınavlara hazırlık çalışmaları yapabilirler.

  - Matematiği orta seviyede olan öğrenciler; eksikliklerini tamamlayabilirler, matematik seviyelerini iyi hale getirebilirler.

  - Matematiği kötü, çok kötü ve hatta sıfır olan öğrencilerimiz ise; sıfırdan matematik öğrenmeye başlayabilirler, kısa bir süre içerisinde oldukça iyi seviyeye kadar gelebilirler, 10, 11 ve 12. sınıf matematik dersinde başarılı olarak, sınavlarda iyi notlar alabilirler. Üniversiteye giriş sınavının matematik kısmına hazırlanabilirler ve matematik sorularını çözme becerisini edinebilirler.

Sonuç olarak; kursumuz her öğrencimiz için ideal olup, öğrencimiz dilerse tek başına, dilerse de bir ya da iki arkadaşı ile birlikte kursa dahil olabilir.

10. Sınıf Matematik Kursu Fiyatları

Öğrencilerimiz evinde rahat bir ortamda en verimli bir şekilde matematik dersini çalışabiliyorlar. Bu bağlamda dahil olabileceğiniz 10. Sınıf Matematik Kursu için oldukça uygun fiyat sunmaktayız.

Normalde bizlerle iletişime geçmeden önce müşterilerimiz piyasa genelinde araştırma yapmış oluyorlar ve gördükleri oldukça uçuk fiyatlardan sonra bizler oldukça uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuzdan dolayı memnuniyetlerini kazanıyoruz. Ancak bizim tek farkımız uygun fiyat sunuyor olmamız değil, aynı zamanda öğrencilerimize matematik dersini en açık, anlaşılır ve net bir şekilde öğretiyor olmamızdır. Ayrıca zaman kavramının öğrencilerimiz açısından ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve bu nedenden dolayı zamanlarını en verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri bir çalışma stratejisi sunuyoruz.