Matematik Özel Ders Almak

Matematik Özel Ders Almak

 

Matematik özel ders almak konusunda eğer doğru bir öğretmenden ders almazsanız hem zamanınız hem de paranız boşa gider. Peki bunu kim ister ki?

Öncelikli olarak hangi seviyede olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Çünkü sizin seviyenize uygun bir matematik dersi almadığınız sürece zaman kaybetmeye devam edersiniz. İyi bir matematik öğretmeni, önce sizin matematik altyapınızı dikkate alır ve sonrasında matematik altyapınız doğrultusunda size özel bir çalışma programı uygular.

Matematik seviyeniz belirlendikten sonraki en önemli aşama ise hedeflerinizdir.

Matematik dersi ile ilgili pek çok farklı hedefleriniz olabilir. Bu hedefler kişiden, kişiye göre de değişkenlik gösterir.

Bu doğrultuda;

  - Amacınız sadece okuldaki matematik ders konularına yardımcı olacak bir şekilde tekrar konuları öğrenmek olabilir.

  - Okulda dönem sonundaki matematik sınavlarından yüksek not almak istiyor olabilirsiniz.

  - Eğer ilköğretim 8. sınıftaysanız, LGS’ye hazırlanıyor olabilirsiniz ve bildiğiniz gibi LGS’de yüksek bir not alabilmek için matematik önemli olmaktadır. İşte bu yüzden LGS’ye hazırlık için LGS matematik özel dersi almak istiyor olabilirsiniz.

  - Öte yandan matematik alt yapınız çok kötüdür ve sıfırdan öğrenmek istiyor olabilirsiniz.

  - Lise sondaysanız, üniversiteye giriş sınavına hazırlanıyor olabilirsiniz ve YKS’de (AYT veya TYT’de) matematik testlerinde yüksek net çıkarmak için hazırlanmak istiyor olabilirsiniz.

İşte tüm bunlar gibi amaçlarınızı yerine getirebilmeniz için matematik özel ders almak size büyük fayda sağlar.

Öğretmen ekibimiz Ankara genelinde birebir ya da öğrencimizin bir-iki arkadaşı ile birlikte grup olarak da faydalanabilecekleri özel matematik dersi hizmetini vermektedir.

Özel derslerimizde öğretmen ekibimiz son derece uzman bir bakış açısı ile yaklaşır. Önce öğrencimizin seviyesi dikkate alınır ve ardından hedefleri doğrultusunda ideal bir çalışma programı uygulanır.

Şimdiye kadar ekibimizi tercih eden öğrencilerimiz oldukça iyi başarılar elde etmiştir. Şimdi sıra ise bizleri tercih edecek yeni öğrencilerimizde…

Uzun süreli matematik özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için oldukça uygun fiyatlar sunuyoruz. Bu sayede hem öğrencilerimizin aileleri bütçe konusunda zorluk çekmiyor ve öğrencilerimiz matematik özel derslerimizden daha verimli bir şekilde, uzun vadede faydalanmış oluyorlar. Daha fazla bilgi ve size özel fiyat teklifimiz için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Matematik özel ders almak için kararsızsanız daha önce bizden özel matematik dersi almış öğrenci ve velilerimizin görüşerini inceleyebilisiniz.