Ankara TYT Matematik Özel Ders

Ankara’da ikamet etmekte olan ve üniversiteye giriş sınavının matematik alanında iyi bir net çıkarmayı hedefleyen öğrencilerimiz için TYT Matematik özel ders hizmeti vermekteyiz. İster ileri düzey, isterseniz de henüz başlangıç düzeyinde bir aday olun, seviyenize uygun bir şekilde çalışmalarınızı adım adım sürdürmenizi sağlıyoruz ve sınava kalan zaman dilimini en iyi bir şekilde değerlendirerek, hazırlanmanızı sağlıyoruz.

TYT yaklaştıkça öğrencilerimiz daha çok panik yapmaktadırlar. Bununla birlikte heyecan ve endişeli ruh hali de söz konusu olmaktadır. Bu durumların temel nedeni ise öğrencinin “ya konuları yetiştiremezsem?” düşüncesi olmaktadır. Özellikle de matematik gibi zaman isteyen bir ders söz konusu olduğunda bu türden endişelerin normal olduğunu söyleyebiliyoruz. Sınava kalan zamanı en iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen öğrencilerimiz için ise en iyi yardımcıları olmaya ve onları sınavın Matematik testi ile ilgili hedeflerindeki başarılarına ulaştırmaya hazırız.

Ankara’da Yaşıyorsunuz ve Matematikte Başarılı Olmak İstiyorsunuz

Siz de Ankara’da yaşamakta olan öğrencilerimizden biriyseniz ya da herhangi bir liseden mezunsanız ve üniversite sınavında (yeni adı ile TYT’de) başarılı olmayı hedefliyorsanız, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bu sayede;

- Sadece sizin seviyenize uygun bir şekilde TYT hazırlık çalışması uygulanacak

- Sadece sizin hedefiniz doğrultusunda bir planlama yapılacak

- Sadece sizin anlamadığınız konular için sizlere net ve anlaşılır yöntemler ile anlatım gerçekleştirilecek

- Sadece size özel TYT Matematik soruları çözme teknikleri öğretilecek

Ve daha bir çok “sadece size özel” TYT (Temel Yeterlilik Testi) Matematik hazırlığı gerçekleştirilecektir.

TYT Matematik Hazırlık Özel Ders Fiyatları

Sizlere ne kadar TYT Matematik hazırlık fiyatı sunacağımız ise tamamen hangi seviyede, olduğunuz, ne kadar süre ile ders almak istediğiniz, nasıl bir şekilde çalışmaları yürütmek istediğiniz (bire bir ya da arkadaşlarınız ile grup halinde) gibi ayrıntılara göre değişmektedir. Bu nedenden dolayı hem sizin için en verimli TYT hazırlık planını yapabilmemiz hem de en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde dilediğiniz bir saat diliminde iletişime geçerek bilgi alabilmeniz mümkündür.