7.Sınıf Matematik Özel Ders

 

7.Sınıf Matematik Özel Ders

 

7.sınıf matematik özel ders ile MEB müfredat ve kazanımlarına uygun eğitim almaya hazır olun. Üstelik verdiğimiz özel derslerde beceri temelli soruların çözümünü en pretik yollardan öğreneceksiniz.

7.sınıf matematik dersi konuları 8.sınıfta girilecek olan LGS'ye temel oluşturduğu için 7.sınıfta matematik özel ders önem arz etmektedir. İlkğretim seviyesinin en zorlayıcı sınıfların başında 8.sınıftan sonra 7.sınıf gelmektedir. 7.sınıf matematik dersi konu kazanımlarının öğrenci tarafından iyi öğrenilmesi gerekir. Bu seviyede konu kazanımlarının iyi oturtan öğrenciler 8.sınıfta girecekleri LGS de matematik dersi soruların hiç zorlamayacaklardır.

 

7.Sınıf Matematik Özel Ders Sistemimiz

 

- 7.sınıf matematik özel ders veren öğretmenlerimizin hepsi alanında uzman, öğrenci psikolojisinden anlayan, en az 15 yıl özel okul ve dershane deneyimine sahip deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

- 7.sınıf özel matematik derslerimizi her hafta düzenli olarak, haftalık, minimum 90 dakika olarak işlemekteyiz.

- Özel derslerimizi bire bir veya 2 ya da 3 kişilik gruplar halinde vermekteyiz. (En çok tercih edilen bire bir ve 2 kişilik grup matematik özel derslerimizdir)

- Her öğrencimize 7.sınıf matematik özel dersin yanında ücretsiz öğrenci koçluğu hizmeti de vermekteyiz. 

- Her öğrenciye özel ders programı yapıyoruz ve nasıl ders çalışması gerektiğini öğrenciye anlatıyoruz.

- İlk derste öğrencinin seviyesi ölçülür, varsa eksikleri belirlenir, öğrenci ve veliye ders sounda bilgi verilir.

- Her ders sonunda anlatılan konu ile ilgili ödevlendirme yapılır. Bir sonraki hafta ödev kontrolü yapılır. Varsa eksikler tekrar anlatılır, eğer eksik yoksa yeni konuya geçilir.

- Öğrecinin yapamadığı soruları whatsapp üzerinden sorması istenir.

- İsteğe veya duruma bağlı olarak 7.snıf matematik yazılı sınavı öncesi, sınava yönelik ekstra çalışmlar yapılır.

Sizde çocuğunuzun matematik dersinden başarılı olması için deneyimli ve uzman kadromuzdan 7.sınıf özel matematik dersi alın, başarıyı şansa bırakmayın. Bizimle hemen iletşime geçin!