9.Sınıf Geometri Özel Ders

9. Sınıf Geometri Özel Ders

 

9. sınıf geometri özel ders ile geometrinin temel kavramlarını öğrenebilir, 9. sınıf geometri dönem sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Okula yardımcı özel ders vermekteyiz. Bununla birlikte sınavda yüksek not almak isteyen 9. sınıf öğrencilerimiz için özel bir çalışma programı da uygulayabiliyoruz.

9. sınıf müfredatını incelediğimiz zaman Üçgenler ünitesinin işlendiğini görmekteyiz. Bu ünitede önce geometrinin temel kavramları ele alınmakta ve sonrasında üçgenler ile ilgili temel kavramlara geçiş yapılmaktadır.

Özel öğretmenimizden Ankara genelinde geometri özel ders alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyat ile geometri dersini en iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz. Hem sınavlarda yüksek not alma garantisi hem de uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Ankara 9. Sınıf Geometri Özel Dersi Alan Öğrenciler

 

Ankara 9. sınıf geometri özel ders alan öğrencilerimiz farklı seviyelerde olabilmektedir. Bazı öğrencilerimizin matematiği çok kötü olduğu halde, kendilerine sıfırdan geometriyi ve hatta matematiği de başarılı bir şekilde öğretmiş bulunuyoruz. Bu durumdaki öğrencilerimiz şu an üniversite sınavına hazırlanıyorlar ve denemelerde oldukça iyi netler çıkartıyorlar. İşte bu yüzden dolayı “geometriden ben anlamam” şeklinde düşünen öğrencilerimizin asla bu şekilde düşünmemelerini söylüyoruz ve zaman kaybetmeden çalışmalara başlamalarını öneriyoruz.

Bazı öğrencilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde ise oldukça iyi matematik ve geometri seviyesine sahip oluyorlar ancak yine de özel ders almak istiyorlar. Çünkü üniversiteye giriş sınavında matematik alanından iyi bir net çıkarıp, fark atmak istiyorlar. Bu bağlamda bu öğrencilerimize soru çözme tekniklerini öğretiyoruz ve bu sayede hedeflerine ulaşıyorlar.

Sonuç olarak çok başarılı ya da çok başarısız bir öğrenci olabilirsiniz. Bu durum sizin geometride başarılı olamayacağınız anlamına gelmiyor. Sadece doğru bir şekilde zamanı değerlendirebilmek önemli ve biz bunun için varız.

Ankara 9. Sınıf Geometri Özel Dersi Fiyatı

 

Sizlere çok yüksek fiyatlar teklif edeceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Ankara 9. sınıf geometri özel ders için öğretmen arkadaşlarımız son derece makul seviyelerde fiyat teklifi sunmaktadır ki uzun süreli özel ders alacaksanız ya da birden fazla arkadaş grubu ile özel ders alacaksanız da çok daha iyi bir fiyat teklifi sunmaktayız. İletişime geçerek fiyat öğrenebilirsiniz.