En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni

Piyasada birçok öğretmen var. Peki bu öğretmenler arasında nasıl tercih yapmak gerekiyor?

Özellikle de söz konusu ders “matematik” olduğu zaman, özel ders fiyatları da bir hayli yüksek olmaktadır. Dolayısıyla öğrenci velileri, özel ders için ayırdıkları bütçenin tam anlamıyla karşılığını görmek istiyorlar. İşte bu yüzden dolayı iyi bir öğretmen tercihi önemli olmaktadır.

En İyi Matematik Özel Ders Öğretmeni Nasıl Olmalıdır?

Bir öğretmenin en başında her öğrenciyi “standart” görmemesi gerektiğine inanıyoruz. Çünkü bu tarz bir yaklaşım, öğrencinin matematik dersine olan bakış açısı, alt yapısı bilinmediği için ezber bir şekilde verilecek özel dersin tam verimli olmayacağına işarettir.

Bu doğrultuda iyi bir matematik özel ders öğretmeninin şu vasıflara sahip olması gerektiğine inanıyoruz;

  - Ders vereceği öğrencisinin matematiğe olan tutumunu bilmeli ve bu doğrultuda doğru bir yaklaşımda bulunmalıdır.

  - Öğrencinin matematik alt yapısını dikkate alarak, konu anlatım tarzını doğru belirlemelidir.

  - Öğrencinin matematik dersi ile ilgili amacını dikkate alarak, bu amacına ulaşabilmesi için doğru bir program uygulamalıdır.

  - Öğrencileri kazanç kapısı olarak görmemeli, onları bir birey olarak hedeflerine ulaşmaya çalışan yeni nesil olarak görmelidir.

  - Öğrencinin, konuları ayrıntılı bir şekilde kavramasını sağlamalıdır.

  - Konular ile ilgili farklı zorluk seviyelerinde ve farklı soru tarzlarında soruların çözümünü öğretebilmelidir.

Tüm bu kriterleri doğrultusunda öğrencimizin en iyi bir şekilde matematik dersini kavrayacağına inanıyoruz ve kadromuz bünyesinde şimdiye kadar hizmet vermiş öğretmen arkadaşlarımız her defasında bu esasları dikkate alarak özel dersler vermektedir.

Sizlere Matematiği En İyi Bir Şekilde Öğretiyoruz...

İlköğretim ve lise öğrenim düzeylerindeki tüm öğrenciler için özel ders vermekteyiz. Özel derslerimizde matematiği en iyi bir şekilde öğreteceğimizi garanti ediyoruz. Çünkü öğrencimizin hedefi doğrultusunda çalışma programını uyguluyoruz. Öğrencilerimiz; konu anlatımı talep edebileceği gibi, belirli konularda yardım talep edebilir, sınava hazırlık için çalışmak isteyebilir ya da sadece soru çözme çalışmaları isteyebilir. Bu doğrultuda öğretmenlerimiz, doğrudan öğrencimizin talebini karşılamaya yönelik özel ders vermektedir. Bu sayede öğrencilerimiz gereksiz ayrıntılar ile boğulmaz ve daha önemlisi ise zaman kaybı yaşamazlar.

Daha fazla bilgi ve sizlere sunabileceğiniz en uygun fiyat teklifi için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sadece bire bir özel ders değil, öğrencimizin talebi ve isteği doğrultusunda bir ya da iki arkadaşı ile birlikte de matematik özel dersi alabilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Oldukça uygun fiyat teklifimizi öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.