İncek Sinpaş Matematik Özel Ders

İncek Sinpaş Matematik Özel Ders

 

İncek Sinpaş matematik özel ders ilköğretim 5. sınıftan itibaren, lise sona kadar olan tüm öğrencilerimizin faydalanabildiği bir özel ders imkanıdır. Öğrencimize özel birebir ders verebildiğimiz gibi, öğrencimizin arkadaşları ile birlikte alabileceği şekilde de özel ders programı uygulayabilmekteyiz.

Matematik öğrenimi için öğretmen ekibimizi tercih etmenizi gerektirecek en önemli neden ise öğrencimizin mevcut seviyesi doğrultusunda doğru bir öğretim programı uyguluyor olmamızdır. Bu sayede öğrencimiz oldukça kısa bir sürede kendisini geliştirmekte ve motivasyonu yüksek bir şekilde başarıya ulaşmaktadır. Standart konu anlatımlarından ziyade matematiği daha net anlaşılır bir şekilde ele alıyoruz ve konular ile ilgili farklı soru tarzlarını çözebilmesine yönelik soru becerisini geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

 

İlköğretim 5, 6, 7 ve 8. Sınıf İncek Sinpaş Matematik Özel Ders

 

İlköğretim seviyesi, matematiğin en temelden anlaşılabilmesi için önemli bir seviyedir. Çünkü eğitim sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz neticesinde, ilköğretimde doğru ve etkili bir matematik eğitimi alamamış öğrencilerimiz lisede, üniversiteye giriş sınavında ve hatta üniversite hayatında da (eğer sayısal ağırlıklı bir program tercih etmişlerse) ciddi sorunlar yaşıyorlar. Bu yüzden temelin baştan sağlam tutulması gerektiğine siz de inanıyorsanız, hem matematik notlarının yükselmesi hem de uzun vadede matematik başarısının elde edilmesi için öğrencimizin İncek Sinpaş matematik özel ders programımıza katılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Lise 9, 10, 11 ve 12. Sınıf İncek Sinpaş Matematik Özel Ders

 

Lise seviyesine uygun ve aynı zamanda üniversiteye giriş sınavına hazırlık olarak da İncek Sinpaş matematik özel ders verebilmekteyiz. Lise 9. sınıftan itibaren son sınıfa kadar herhangi bir seviyedeki öğrencimiz için özel ders veriyoruz. Öğrencimizin matematik seviyesi sıfır olsa bile zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçtiğinde, kısa bir sürede kendisini geliştirebilmesi için en doğru çalışma programını uygulamaya hazırız. Öte yandan matematikte zaten belirli bir seviyeye ulaşmış, iyi ve hatta çok iyi seviyedeki öğrencilerimiz için ise okula yardımcı ya da üniversite sınavına yönelik ve aynı zamanda matematik soru çözme becerilerini geliştirmeye yönelik bir özel ders programı uygulayabilmekteyiz.