Matematik

Matematik

 

Matematik dersinin zorlu yollarını beraber aşmaya ne dersiniz? Özel ders matematik eğitimlerimizde sizlere bu dersi severek öğretiyoruz. Okula yardımcı olabilir ya da sınavlara hazırlanma aşamasında planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürebiliriz. Seviyeniz ne olursa olsun sizlere yardımcı olabiliyoruz.

Çalışmalarımızın gidişatını belirleyecek en önemli etken ise zamandır. Eğer yeteri kadar zamanımız yok ise o halde mevcut zamanı en verimli bir şekilde kullanarak, sınav zamanına kadar tam anlamıyla hazır olmanız için elimizden geleni yaparız. Eğer ki uzun süreli bir çalışma gerçekleştireceksek, bu durumda yeteri kadar zamanımız var demektir ve bizler, bu mevcut zamanınızı en iyi bir şekilde planlayarak sınav gününe kadar hazır olmanızı sağlayabiliriz.

 

Özel Matematik Dersi Alırken Öğretmen Seçimi

 

Öğretmen seçimi üzerinde durulması gereken en önemli konulardan birisidir. Bu bağlamda öğrencinin esasında kendisine tam anlamıyla yardımcı olacak bir öğretmen seçimi yapması gerekmektedir. Bu bağlamda ilk aşamada deneme amaçlı ders alınmasını tavsiye ederiz. Bu sayede ilk bir kaç saatlik ders neticesinde öğrencimiz, ders sonucundaki memnuniyet durumuna göre aynı öğretmen ile özel ders almaya devam edip etmeyeceğine daha net bir şekilde karar verecektir.

Bizler özel ders matematik için şimdiye kadar her daim memnuniyet kazanmış durumdayız. Bunu başarabilmemiz ise doğrudan öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışma yürütüyor olmamız ile mümkündür. Çalışmalarımıza kısa sürede çok yol aldırıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz zaman konusunda yakınmadan, hem matematik dersi çalışabilmek hem de kendilerine özel vakit ayırabilmek için yeteri kadar zaman buluyorlar.

 

Özel Matematik Dersi Saat Fiyatı

 

Özel ders matematik fiyatları ebeveynleri ilgilendiren en önemli konuların başında gelmektedir. Bizler fiyat belirlemesi yaparken piyasa genelini de göz önünde bulunduruyoruz. Ancak fiyat belirlemesinde tek kriter piyasa geneli değil çünkü öğrencimizin bire bir mi yoksa arkadaş grubu ile mi ders alacağı, ne kadar süre ile ders alacağı gibi kriter de fiyatı önemli ölçüde etkilemektedir.

Sizler için özel bir fiyat teklifi sunmak istiyoruz. Bunu yapabilmemiz için ise gün içerisinde dilediğiniz bir saatte bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede sadece size özel ders fiyatımızı sunabiliri ve kabul etmeniz durumunda da çalışmalara başlayabiliriz.