Çiğdem Mahallesi Matematik Özel Ders

 

Çiğdem Mahallesi Matematik Özel Ders

 

Çiğdem mahallesi matematik özel ders ile artık matematik dersinden başarısız olan bir öğrenci kalmayacak. Uygun fiyat dahilinde özel ders veriyoruz. İlköğretim 5. sınıftan itibaren, lise sona kadar tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz bizlerle iletişime geçerek kolay bir şekilde özel ders talebinde bulunabilirler. Öğretmen arkadaşlarımız, öğrencilerimiz için evinde özel ders vermektedir ve matematik dersini en iyi bir şekilde anlatmaktadır.

 

Çiğdem Mahallesi Matematik Özel Ders Hangi Öğrencilerimiz için?

 

Aslında herhangi bir seviye ayrımı yapmıyoruz. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, özel derslerimizi ilköğretim 5. sınıftan itibaren tüm öğrencilerimiz için vermekteyiz.

Bu doğrultuda;

  - Matematik öğrenmekte çok zorlanan,

  - Matematik seviyesi çok kötü olan,

  - Matematiği iyi ancak kendisini geliştirmek isteyen,

  - Sınavda iyi bir not almak isteyen,

  - Okul başarı puanını yükseltmek isteyen,

  - İlköğretim sonrası LGS’de iyi bir puan almak isteyen ve lise sonrası üniversiteye giriş sınavı; TYT ve/veya AYT matematik testlerinde iyi bir net çıkarmak isteyen,

tüm öğrencilerimiz gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçebilirler ve oldukça avantajlı fiyat teklifimizden faydalanarak Çiğdem mahallesi matematik özel ders talebinde bulunabilirler.

Özel derslerimizde kesinlikle sıkıcı, gerici ve zaman kaybettirici bir anlatım ile değil, aksine öğrencimizin seve seve öğreneceği ve öğrenirken de hiç sıkılmayacağı bir ders işleme tekniği ile derslerimizi işliyoruz. Çünkü öğrencilerimizin zamanı değerli ve zamanlarını en verimli bir şekilde değerlendirebilmelerini sağlıyoruz.

 

Çiğdem Mahallesi Matematik Özel Ders Fiyatı

 

Ankara genelinde denk geldiğiniz oldukça uçuk özel ders fiyatları ile kıyaslama yaptığımız zaman öğretmen arkadaşlarımızın, Çiğdem mahallesi genelinde ikamet etmekte olan öğrencilerimiz için teklif ettiği Çiğdem mahallesi matematik özel ders fiyatı oldukça uygun seviyede olmaktadır. Bu yüzden dolayı sizlerin de bizlerle iletişime geçerek fiyat teklifimizi öğrenmenizi öneriyoruz. Öğrencimizin seviyesine, ne kadar sıklıkta özel ders alacağına ve diğer kriterlere göre en ideal fiyat teklifini sunabilmemiz mümkün olacaktır.

Öte yandan bazı öğrencilerimizin için özel ders devamının önemli olduğunu belirtmemiz gerekir. Örneğin LGS ya da TYT gibi bir sınava tam anlamıyla hazırlık için belirli bir süre özel ders alınması gerekmektedir. Bu gibi özel uzun süreli eğitim programı gerekli olduğu durumlarda, size özel uygun fiyat teklifi de sunabilmekteyiz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.