Park Caddesi Matematik Özel Ders

Park Caddesi Matematik Özel Ders

 

Park Caddesi matematik özel ders ile Park Caddesi ve çevresinde ikamet etmekte olan öğrencilerimize özel ders veriyoruz. Liselere giriş sınavı ya da TYT, AYT matematik için hazırlık özel dersi verebildiğimiz gibi okula yardımcı ya da direkt olarak matematik altyapısını geliştirmeye yönelik olarak da özel ders verebilmekteyiz. Nitekim öğretmen ekibimizin temel olarak amacı; öncelikli olarak öğrencimizin mevcut matematik seviyesini belirlemek ve bu seviye doğrultusunda doğru bir özel ders programı uygulamaktır. Bu belirlemeler yapılırken öğrencimizin matematik dersi ile ilgili hedeflediği başarılar da göz önünde bulundurulur ve netice itibariyle başarının garantilendiği bir özel ders programı uygulanmış olur.

LGS’de ve YKS’de Matematik Netlerini Arttırmak

 

Park Caddesi matematik özel ders programımız 5. sınıftan, lise sona kadar eğitim seviyelerindeki tüm öğrencilerimizi kapsamaktadır. Bu seviyelerdeki öğrencilerimiz için en önemli sınavlar arasında LGS ve YKS bulunmaktadır.

LGS, liselere geçiş sınavı olup, öğrencilerimizin sadece bir defa girme hakkı bulunan bir sınavdır. Bu sınavda alınacak sonuç, öğrencinin sonraki 4 yılını geçireceği liseye yerleşebilmesinde önemli olmaktadır. Bu nedenle LGS’de istenen başarının elde edilebilmesi açısından matematik netleri son derece önemli olmaktadır.

YKS ise; TYT ve AYT olmak üzere iki aşamalı üniversiteye giriş sınavıdır. Tıpkı LGS’de olduğu gibi, YKS’de de öğrencilerimiz hedefledikleri üniversitelere ve programlarına yerleşebilmek için iyi bir net sayısı çıkarmak durumundadırlar.

İşte bu aşamalarda bizler gerekli olan tüm çalışmaları düzenli ve disiplinli bir şekilde uygulamalarını sağlıyoruz ve böylece başarı kendiliğinden geliyor.

Park Caddesi Matematik Özel Ders Fiyatı Ne Kadar?

 

Sizlere Park Caddesi matematik özel ders fiyatı konusunda makul bir teklif sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Nitekim eğitim sektöründe uzun yıllar boyu hizmet vermekte olan öğretmen ekibimizin öncelikli amacı geleceğimiz olan öğrenci bireylerimiz açısından son derece önemli olan bu dersi doğru ve net bir şekilde anlamalarını sağlamak ve aynı zamanda sınavlarda hedefledikleri başarılarını elde etmeleridir. Bu bağlamda fiyatlandırma konusunda makul seviyelerde teklif sunmaya hazırız. Fiyat konusunda net bir bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.