11.Sınıf Kimya Özel Ders

 

11. Sınıf Kimya Özel Ders

 

Kimya dersleri lise döneminde her geçen yıl daha zorlaşmakta ve öğrencilerin okul başarısını etkilemektedir. Bu nedenle çoğu öğrenci hem en doğru yöntemlerle hedeflerine ulaşmak hem de zihinsel olarak kendini zorlamamak için 11.sınıf Kimya özel ders seçeneğine başvurur. 11. sınıf, üniversite sınavına birkaç adım kala Kimya derslerinin bir tık daha karmaşık hale geldiği bir dönem olduğu için öğrencilerin Kimya konularında zorluk yaşaması onları strese sokmakla kalmaz, özgüvenlerini de olumsuz etkiler.

Profesyonel Matematik, Kimya branşından mezun, yıllardır bu alanda tecrübe toplamış öğretmenler aracılığıyla Kimya özel ders kapsamında profesyonel bir eğitim verir.  Özel hazırlanan programlar sayesinde öğrenciler fazla zorlanmadan zayıf oldukları Kimya konuları dahil tüm müfredatı zaman kaybetmeden eksiksiz bir şekilde öğrenir ve kalıcı bilgilere sahip olurlar.

 

11. Sınıf Kimya Özel Ders Almanın Avantajları Nelerdir?

 

Kimya özel derslerinin amacı, öğrencilerin geleceği için çok önemli olan süreçte eksik oldukları Kimya konularını onlara detaylı bir şekilde öğretmek ve bu sayede istedikleri hedefe ulaştırmaktır. 11. sınıf Kimya özel dersi, pek çoğu üniversiteye giriş sınavı olan LGS stresinde olan öğrencileri bu sınava en iyi şekilde hazırlar. Belirmek isteriz ki, 9 ve 10. sınıf Kimya dersleri her ne kadar nispeten sözel bir yapıya sahip olsa da 11. sınıf Kimya müfredatı daha zorlayıcı ve öğrencilerin daha önce aşina olmadığı için anlamakta zorluk çektiği konuları içerir. Bu konularda öğrencinin herhangi bir eksikliği ise diğer konuları da doğru bir şekilde kavramasını engeller ve sonuç olarak hedeflenen puanı elde etmek bir hayal olarak kalır.

Profesyonel Matematik, hayal olan üniversite puanlarınızı tam donanımlıKimya özel ders öğretmen kadrosu ile gerçekleştiriyor. Kimya derslerinde zorluk çeken öğrenciler çoğu zaman bu dersin aşılamayacak bir engel olduğunu düşünür. Ancak bizler, en doğru yöntemler ve öğrencileri yormayan tekniklerle Kimya konularını basite indirgemekte ve öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkartmaktayız. Tek veya 2 – 3 kişilik gruplarımızda öğretmenlerimiz tamamen öğrencinin eksikliklerine odaklanır ve en kısa sürede istenen performansı elde etmesini sağlar.

 

Kimya Özel Ders İçin Uygun Fiyatlarla Profesyonel Matematik’i Seçin!

 

Profesyonel Matematik olarak bizler, uzmanKimya öğretmenlerimiz sayesinde sadece profesyonel özel ders vermekle kalmaz, tüm bunları bütçenize uygun Kimya özel ders fiyatları ile sunarız. Böylece hem maddi açıdan zorluk yaşamaz hem de tam donanımlı öğretmenlerden en akılcı ve kalıcı yöntemlerle Kimya dersi almış olursunuz.

İster okul derslerine takviye isterse de TYT Kimya özel ders dahil Matematik, Fizik dersleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Çayyolu Ümitköy ’de verdiğimiz özel ders hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.