Yaşamkent Geometri Özel Ders

Yaşamkent Geometri Özel Ders

 

Yaşamkent geometri özel ders ile Ankara Yaşamkent'te ikamet eden lise 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz için birebir ya da arkadaş grupları ile faydalanabilecekleri özel ders vermekteyiz. Bu sayede dönem sonunda matematik dersi dahilindeki geometri ders sorularını rahatlıkla yanıtlayabiliyorsunuz. Üstelik özel ders programımız ile üniversiteye giriş sınavına hazırlanmanız da mümkün olmaktadır. Nitekim üniversiteye giriş sınavındaki geometri sorularına yönelik bir çalışma da yapabiliyoruz ve bu sayede sınavda çıkabilecek geometri soru tarzlarını rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Özel öğretmen kadromuz Ankara Yaşamkent'te adresinize kadar gelerek özel ders vermektedir. Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir ve sizlere özel uygun bir fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Yaşamkent Geometri Özel Ders Evinizde!

 

Yaşamkent geometri özel ders alarak evinizde rahat bir şekilde geometri dersini öğrenebilirsiniz. Tam olarak size uygun bir çalışma programı uygulamamız mümkündür. Dilerseniz tek başına, dilerseniz de arkadaşlarınız ile birlikte alabileceğiniz geometri özel dersimiz sayesinde;

  - Geometri soru çözme tekniklerini kısa bir sürede öğrenebilir ve sınavda soruları rahatlıkla yapabilirsiniz,

  - Üniversiteye giriş sınavında TYT ve AYT'de karşınıza çıkacak geometri sorularının neredeyse tamamından net çıkararak, rakiplerinize önemli bir puan farkı atabilirsiniz,

  - Ek bir kitap almanıza, toplu taşıma araçlarında zaman geçirmenize, internetten geometri ders videoları araştırmanıza gerek kalmadan sadece uzman özel öğretmeniniz sayesinde geometriyi A’dan, Z’ye öğrenebilirsiniz.

  - Geometri özel ders çalışmalarımızın öğrencimize sağlayacağı en önemli faydalardan birisi de gereksiz masraf yapmadan ve zaman kaybı yaşamadan bu dersi rahat bir ortamda öğrenebilecek olmalarıdır. Üstelik öğretmen arkadaşlarımız her daim öğrencimizin sorularını yanıtlamaya ve destek olmaya hazırdır.

  - Tüm konular ya da belirtilen, hedeflenen konular açık ve net bir şekilde öğrencimize anlatılmaktadır.

Yaşamkent Geometri Özel Ders Fiyatları

 

Üstelik Ankara Yaşamkent geometri özel ders için bir servet harcamanıza da gerek yok çünkü öğretmen ekibimiz oldukça makul seviyede sizlere fiyat teklifini sunmaktadır. Özellikle de uzun süreli veya birkaç arkadaşı ile özel dersimizden faydalanacak öğrencilerimiz için fiyat bakımından çok daha avantajlı teklifler sunuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda hem özel derslerimiz hakkında daha fazla bilgi almak hem de sizlere sunabileceğimiz uygun fiyat teklifini öğrenebilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.