10.Sınıf Geometri Özel Ders

10. Sınıf Geometri Özel Ders

 

10. sınıf geometri özel ders geometri dersinde başarılı olmak isteyen tüm öğrencilerimiz için verdiğimiz bir özel derstir. Ankara genelinde özel dersimizi oldukça uygun bir fiyat ile veriyoruz. Öğrencimiz bu sayede hem dönem sonundaki geometri dersi sınavlarında iyi bir not alıyor hem de üniversiteye giriş sınavında karşı karşıya kalacağı geometri sorularını hiç takılmadan yanıtlayabiliyor. Bir puanın bile önemli olduğu üniversiteye giriş sınavında, öğrencimiz geometri sorularını hiç takılmadan yanıtlayabiliyor olması sayesinde rakiplerine büyük bir fark atmaktadır.

Dilerseniz birebir, dilerseniz de arkadaşlarınız ile özel dersimizden faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara 10. Sınıf Geometri Özel Dersi Alan Öğrenciler

 

Ankara genelinde şimdiye kadar 10. sınıf geometri özel ders alan öğrencilerimiz hedeflerine ulaşmış durumdalar. Özellikle de üniversite sınavında geometri sorularının matematik ile entegre bir şekilde karşımıza çıktığını bilmekteyiz. Bu bağlamda öğrencilerimiz hızlı soru çözme tekniklerimiz sayesinde hiçbir soruda zaman kaybı yaşamadan iyi bir net çıkardılar. Şimdi sıra ise bizleri tercih edecek yeni öğrencilerimizde. Biz başlamaya hazırız.

Bizimle iletişime geçmek istediğiniz zaman mevcut geometri seviyenizin bir önemi yoktur. Geometri ya da matematik bilginiz çok kötü ve hatta sıfır olabilir. Bu durum asla bir engel değildir. Yeter ki zamanında bizimle iletişime geçin. Biz sizi başarıya ulaştırmaya her zaman hazırız.

Ankara 10. Sınıf Geometri Özel Dersi Fiyatı

 

Ankara genelinde oldukça uygun 10. sınıf geometri özel ders fiyatı sunmaktayız. Bu hem matematik özel derslerimiz hem de geometri özel derslerimiz için böyledir. Öğretmen arkadaşlarımız Ankara genelinde herhangi bir adreste özel ders verebilmektedir. Fiyatlandırma yaparken ise pek çok ayrıntıya bakıyoruz. Mesela bizlerden uzun süreli özel ders alacaklar için ya da bir kaç arkadaşı ile birlikte özel ders alacaklar için daha indirimli fiyatlar sunabiliyoruz. Bu yüzden dolayı fiyat konusunda kesin bir bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gün içerisinde dilediğiniz bir saatte öğretmen arkadaşlarımız ile iletişime geçerek doğrudan fiyat bilgisi alabilmeniz mümkündür.