Matematik ve Geometri Özel Ders

Hem içerik hem de mantık bakımından birbirlerine en yakın iki dersi sıralandıracak olsaydık, Matematik ile Geometri, sıralandıracağımız ikililer arasında mutlaka yerini alırdı. Esasında Geometri, Matematiğin alt dalı olarak kabul görür. Bununla birlikte matematik temeli zayıf olan bir öğrencinin Geometri’de başarı sağlayabilmesi de zordur. Öyle ki Geometri konularının eksiksiz bir şekilde anlaşılması ancak öğrencinin matematik dersindeki bazı temel kavramları biliyor olması ile mümkündür. İlköğretim ya da lise düzeyindeki bir öğrencinin kafa karışıklığına yer vermeden özel ders alarak eksikliklerini kısa bir süre zarfında tamamlayabilmesi mümkündür. Bu aşamada öğrencimizin mevcut seviyesine uygun bir özel ders planı yapmaktayız ve başarıyı garantilemekteyiz.

İlköğretim Matematik Geometri Özel Ders

İlköğretim seviyesindeki derslerde temel mantık üzerinde durulmaktadır. Temel kavramların anlaşılması önemlidir. Çünkü öğrenci bu kavramlar ile ilerleyen eğitim hayatında da sık sık karşı karşıya kalacaktır.

Bu doğrultuda;

   - 5.sınıf matematik özel ders ile öğrencimizin 5. sınıftaki Matematik ve Geometri konularında başarılı olmaları için gerektiğinde 2. 3. 4. sınıf konuları tekrar ele alınır ve bu sayede 5. sınıf müfredat konuları daha iyi anlaşılabilir.

   - 6. sınıf matematik özel ders hizmetimizde de tıpkı geçmiş yıllara dair temel bilgiler ele alınabildiği gibi mevcut 6. sınıf konularında da öğrencimizin en iyi bir şekilde konuları anlayabilmesi sağlanmaktadır.

   - 7. sınıf matematik özel ders hizmetimizin en önemli faydası ise ilköğretim hayatının sonuna doğru yaklaşan öğrencimizin, yaklaşan liseye giriş sınavında da başarılı olabilecek bir şekilde Matematik ve Geometri derslerinde başarılı olmasını sağlamaktır.

   - 8. sınıf matematik özel ders seçeneğimiz, Matematik ve Geometri derslerinde hem 8. sınıf yıl sonundaki sınavlarda hem de liseye giriş sınavında başarılı olmak isteyen öğrencilerimiz için idealdir.

Sonuç itibariyle öğrencimizin ilköğretim seviyesi ne olursa olsun, hem mevcut yılında hem de gelecek eğitim hayatında matematik ve geometri derslerinden “kalıcı” başarı sağlamasını garanti ediyoruz.

Lise Matematik Geometri Özel Ders

Özel derslerimiz aynı zamanda lise düzeyinde eğitim görmekte olan öğrencilerimiz için de geçerli olmaktadır.

Bu bağlamda;

   - 9. sınıf matematik özel ders aynı zamanda “lise 1” olarak tanımlanan bu seviyede öğrencinin temel konulara hakim olması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda hem Matematik hem de Geometri dersleri için genel temel tanımlar ele alınmaktadır.

   - 10. sınıf matematik özel ders ise içeriği bir önceki yıla kıyasla biraz daha yoğunlaştırılan matematik dersinde her bir konunun açık ve net bir şekilde anlaşılmasına yöneliktir.

   - 11. sınıf matematik özel ders verirken ise öğrencimizin aynı zamanda yıl sonunda başarı ortalamasını yükseltmesini ve de uzun vadede ise üniversiteye giriş sınavı için iyi bir temel atmasını sağlıyoruz.

   - 12. sınıf matematik özel ders hizmetimiz ise hem mevcut yılda hem de üniversiteye giriş sınavında matematik alanında ciddi bir başarı elde etmek isteyen öğrencilerimiz için verdiğimiz derstir.

Her seviyede öğrencimiz için matematiği daha eğlenceli, kolay bir şekilde anlaşılır hale getiriyoruz ve özel derslerimizi talebinize bağlı olarak bire-bir veya ikişer, üçer gruplar halinde de almanızı sağlıyoruz.

Sınavlara Hazırlık Matematik Geometri Özel Ders

Bu sıkılmayacağınız özel ders eğitimlerimiz LGS, TYT, AYT, YKS gibi önemli sınavlara hazırlık yönünde de olabilmektedir. Sizler sadece bizlerle iletişime geçerek matematik veya geometri dersi ile ilgili hedefleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hedefleriniz doğrultusunda sizin için en uygun çalışma planını uyarlayacağız ve makul seviyede bir fiyat teklifi sunacağız.