Park Oran Matematik Özel Ders

Park Oran Matematik Özel Ders

 

Park Oran matematik özel ders ile öğrencilerimiz kısa sürede matematik dersinde başarılı olabilmektedir. Çünkü öncelikli olarak öğrencimizin matematik dersindeki eksikliklerini belirliyoruz ve ardından hedeflediği başarıları da dikkate alarak, en doğru özel ders programını uygluyoruz. Matematik konularının okuldaki gibi klişe bir anlatım metodu ile anlatılması bizim işimiz değildir. Çünkü bizim işimiz öğrencimizin seviyesine uygun bir şekilde, matematik konularını en anlaşılır, net bir dille öğretmektir. Bu öğretim sürecinde aynı zamanda ilgili konular hakkında soru çözümlerine dair beceri geliştirmesi de yapmaktayız ki bu sayede öğrencilerimiz sınavda o konular ile ilgili gelen soruları kolay ve hızlı bir şekilde yanıtlayabilmeleri mümkün olmaktadır.

Doğru Bir Çalışma ile Başarıya Ulaştırıyoruz

 

Öncelikli olarak hedef belirlemesi yapıyoruz. Bu sayede öğrencimiz için en ideal matematik özel ders programını oluşturmamız mümkün oluyor. Elbette ki özel ders programını oluşturma aşamasında sadece tecrübelerimiz ile sınırlı kalmıyoruz. Nitekim öğrencimizin de ne kadar sıklıkta bir çalışma programı uygulamak istediği, uzun vadede matematik dersi ile ilgili hedefleri ve kişisel bakış açısı da son derece önemli olmaktadır. Nitekim öğretmen ekibimiz tüm bu kriterleri dikkate alarak en ideal özel ders programını oluşturmaktadır. Bu sayede şimdiye kadar Park Oran Matematik özel ders için bizleri tercih etmiş olan pek çok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmayı başardık. Şimdi sıra ise bizlerden özel ders almayı tercih eden yeni öğrencilerimize geldi. Bu yüzden zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Nitekim öğrenci sayımız için belirli bir limit var. Daha verimli bir program uygulayabilmek adına ideal sayıda öğrencimiz için özel ders vermekteyiz.

 

Sizlere En İdeal Fiyat Teklifini Sunuyoruz

 

Sayın velilerimizin bilmelerini istediğimiz önemli bir ayrıntı ise fiyatlandırma konusunda öğretmen ekibimiz son derece makul bir seviyede teklif sunuyor olduğudur. Özellikle de Ankara genelinde küçük bir araştırma yaptığınız zaman karşınıza çıkacak yüksek saatli özel ders ücretleri ile kıyasladığınızda, sizlere Park Oran Matematik özel ders için sunacağımız fiyat teklifinin son derece uygun olduğuna kanaat getireceğiniz konusunda eminiz. Daha fazla bilgi ve fiyat için lütfen iletişime geçiniz.