2022 LGS Matematik Özel Ders

 

2022 LGS Matematik Özel Ders

 

2022 LGS matematik özel ders hizmetimiz ile hayalinizdeki liseyi kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak en iyi matematik öğretmenleri ile çalışıyoruz. Deneyimli LGS hazırlık özel ders veren öğretmenlerimiz ile her sene MEB’ in sorduğu yeni nesil soruları analiz ederek, birebir LGS özel ders programımızı bu analize göre yönlendiriyoruz.

2022 LGS hazırlık matematik özel ders hizmetimizde tam öğrenme metodunu kullanıyoruz. Öğrencilerimiz aktif olarak derse katılım sağlayarak yaparak ve yaşarak öğrenmenin tadına varıyor.  LGS hazırlık matematik derslerinizde öğrencimizin temel matematik becerilerini geliştirerek, yeni nesil sorularla LGS özel matematik derslerimizi destekliyoruz.

 

2022 LGS Hazırlık Özel Matematik Dersi Konuları

 

Her sene düzenli olarak aşağıdaki LGS matematik dersi konularından toplamda 20 adet LGS sınavında soru sorulmaktadır. 2022 LGS hazırlık matematik özel derslerimizde aşağıdaki konuları anlatmaktayız.

Çarpanlar ve Katlar

Üslü Sayılar

Köklü Sayılar

Veri Analizi

Olasılık

Cebirsel İfade

Denklem ve Eşitsizlikler

Üçgenler

Öteleme ve Simetri

Katı Cisimlerin Açılımları, Yüzey Alanları ve Hacim Hesaplamaları

Ankara özel matematik dersi öğretmenlerinden istediğiniz konulardan LGS için özel ders alabilirsiniz. Sistemimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

2022 LGS Özel Ders Öğretmenleri

 

LGS hazırlık matematik özel ders alacak öğrencileri için matematik öğretmeni seçimi önemlidir. Çünkü 8.sınıfa gelmiş bir öğrenci için hayatının geri kalanını ilgilendireceği, geleceğini şekillendirecek ve hayalindeki liseye girmesi için başarılı olması gereken LGS sınavı bulunmaktadır. LGS sınavında yeni nesil sorular dediğimiz muhakemeye dayalı matematik problemleri sorulmaktadır. Bu sebepten dolayı öğrencinin LGS sınavında matematik dersinden yüksek net çıkarması gerekmektedir.

 

2022 LGS Hazırlık Özel Matematik Dersi Fiyatları

 

Ankara matematik özel ders öğretmenleri olarak 2022 LGS hazırlık özel derslerimizi birebir, iki veya üç kişilik gruplar halinde yapmaktayız. LGS matematik özel ders fiyatlarımız oldukça makul fiyatlarda olup derslerin birebir veya gruplar halinde olmasına göre farklılık göstermektedir. 2022 LGS hazırlık matematik özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.