2 veya 3 Kişilik VİP Gruplarda Matematik Özel Ders

 

2-3 Kişilik VİP Gruplarda Matematik Özel Ders

 

2-3 kişilik VİP gruplarda matematik özel ders alan öğrenciler matematik dersinden yüksek başarılar elde ediyor. Profesyonel Matematik öğretmeleri olarak Ankara’da özel ders sistemini ve dershane sistemini bir araya getirerek, hiçbir eğitim kurumunda bulunmayan, masa başı 2-3 kişilik gruplarda matematik kursu hizmeti vermekteyiz.

VİP özel matematik dersi hizmetimizden ilköğretim ve lise öğrencileri MEB kazanımlarına uygun bir şekilde okul derslerine takviye, okul sınavlarında yüksek notlar almak için tercih etmektedirler. Sınavlara hazırlanan 12.sınıf YKS hazırlık öğrencileri ile ilköğretim 8.sınıf LGS hazırlık öğrencilerimiz sınavlarda matematik dersinden yüksek netler çıkarmaktadırlar.

VİP gruplarda matematik özel ders veren öğretmenlerimizin hepsi ilköğretim ve lise seviyesinde uzman, özel okul ve dershane tecrübesi olan matematik öğretmenlerinden oluşmaktadır.

 

2-3 Kişilik VİP Gruplarda Özel Matematik Dersi Almanın Avantajları

 - Öğrenciler kalabalık sınıfta kaybolmaz.

 - Anlamadığını çekinmeden öğretmenine sorar.

 - Öğrenci aktif olarak matematik dersine katılır.

 - Sınıf ortamına göre öğrencinin seviyesine göre ders işlenir ve soru çözülür.

 - Öğrenci yapamadığı matematik sorularını rahatlıkla sorar.

VİP Gruplarda Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da en uygun fiyatlı VİP grup matematik özel ders hizmetini vermekteyiz. Aylık 500TL - 600 TL' den başlayan fiyatlarla özel ders ve matematik kursu hizmtimizden faydalanabilirisiniz. Sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!