AYT Matematik Özel Ders

 

AYT Matematik Özel Ders

Üniversiteye giriş sınavı 2018 yılında yeniden değişti. Bu sınava daha önce girmiş bir mezun ya da henüz lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf ya da 12.sınıfta eğitim görmekte olan bir öğrenci olabilirsiniz. Bu sürekli değişen sınav sistemi kafanızı karıştırmasın çünkü içerikte ciddi bir değişim söz konusu değildir.

AYT matematik özel ders verirken sizin hedefinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Peki bunu nasıl başarıyoruz?

Mevcut matematik bilgi birikiminiz hangi seviyede?

- Matematik temel konu eksiklikleriniz var mı?

Konulara yeteri kadar hakim misiniz?

Soru çözme beceriniz ne kadar iyi?

Hangi tarz konu anlatım şekli sizin için anlaşılır?

Gibi sorulara cevap buluyoruz ve bu sayede AYT Matematik ya da bir diğer ifade ile de; Alan Yeterlilik Testi Matematik kısmında hedeflediğiniz net sayısına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sınav Yaklaşıyor, Zaman Kaybetmeyin!

Zamanın nasılda hızlı geçiyor olduğunu belki şu an fark etmiyorsunuz ancak “daha sonra çalışırım” derseniz, inanın ki zaman kalmayacaktır! Siz, bizimle iletişime geçtiğinizde, bizler zaten sizin için zaman planlaması yapıyoruz. Çünkü hedefinize ulaşabilmeniz için, sınava kalan zamanı ne kadar verimli bir şekilde değerlendirmenizin, ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sizlere zaman ve para kaybettiren yöntemler ile geleceğinizi riske atmayın. Bizlerle iletişime geçerek, sizin için en doğru planlamayı yapabilmemize imkan sağlayın. Bu sayede sınava yaklaştığınız her bir gün, kendinizi ne derece geliştirdiğinizi fark edeceksiniz ve bu sayede motivasyonunuz da yükselecektir. Bu da başarıyı getirecektir.

Herhangi bir öğrenci ayrımı yapmıyoruz. Mezun ya da lise öğrencisi olabilirsiniz. Matematiğiniz ileri düzeyde ya da sıfır da olabilir. Her koşulda AYT matematik özel ders hizmetimizden faydalanabilir ve size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

AYT Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Maalesef ki tüm öğrencilerimiz eğitim hayatları için yüksek bir bütçeye sahip olamıyorlar. Özellikle de henüz lise döneminde olan öğrencilerimizin geneli aile desteği ile eğitim hayatlarını sürdürmektedirler. Bizler, tüm bu koşulları dikkate alarak AYT Matematik özel ders fiyatları olarak makul seviyede fiyat teklifi sunmaktayız. AYT özel matematik dersini bire bir mi yoksa grup halinde mi alacağınız, ne kadar süre ile alacağınız gibi çeşitli kriterler fiyatları etkilemektedir. Bu nedenden dolayı sizler için ideal bir fiyat teklifi sunabilmemiz ancak bizlerle iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır.