Turan Güneş Matematik Özel Ders

 

Turan Güneş Matematik Özel Ders

 

Öğrenildiğinde zevk veren bir ders olan matematik, sizin için zorlu bir ders gibi görünüyor olabilir. Bu ders hakkında pek çok ön yargı var. Biz bu ön yargıları kırmayı başarıyoruz. Siz de bizlere bir şans verebilirsiniz.

Klasik matematik öğretme yöntemlerinin sizin için bir anlam ifade etmediğini biliyoruz. Öğretmeniniz soruları çözerken o sayı nereden geldi ya peki bu harf neyi ifade ediyor gibi sorulara takılıp kalıyorsanız, kimi zaman her şeyi sil baştan öğrenmek en doğru olanıdır. Sizlere matematiği severek öğrenebileceğiniz yöntemlerin de olduğunu söylemek istiyoruz. Bunun için bir adım atmaya hazır mısınız?

Ankara Turan Güneş’te, matematik özel ders hizmetini vererek, her seviyede öğrencimizin matematikte kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağladık. Bunu, sahip olduğumuz deneyim ile gerçekleştirdik. Nitekim bizler öğrencilerimizi tanıyoruz ve seviyelerine göre hitap ediyoruz. Bu da, kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.

 

Her Türlü Matematik Seviyesine Uygun Özel Ders Hizmeti

 

Öğretmenlerimizin esas amacı öğrencilerin durumlarını göz önünde bulundurarak, “uygun seviyede” matematik özel ders vermektir. Bu sayede başarı elde etmek mümkün olmaktadır. Nitekim ileri seviyede bir öğrenci için temele dair eğitimin verilmesi hem gereksiz hem de zaman kaybı olacaktır. Bununla birlikte temeli eksik ya da sıfır olan bir öğrenciye, ileri seviyedeki konuları öğretmeye çalışmak ve bu konular ile ilgili soruları çözmesini beklemek de, zaman kaybı olarak nitelendirebileceğimiz bir durumdur.

Amaç: TYT, LGS, YKS ya da sadece destek de olabilir. Ne olursa olsun; öğretmenin ilk adım olarak seviyeyi belirlemesi ve bu doğrultuda planlı programlı bir şekilde ders vermesi önemli bir husustur.

 

Turan Güneş Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Bizlerle iletişime geçmeyi düşünüyorsunuz ve Turan Güneş Matematik ders fiyatları ne kadar olur diye de merak ediyorsunuz. Daha önce piyasa genelinde Ankara matematik özel ders ücretleri hakkında bir araştırma yaptıysanız, piyasa genelinde sunulan fiyatlar hakkında bilginiz vardır. Bizler fiyatı ikinci planda tutmaktayız çünkü esas amacımız siz değerli öğrencilerimize matematik sevgi ve becerisini aşılamaktır. Bu doğrultuda sizler için makul fiyat teklifi sunabilmemiz için ise iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.