5.Sınıf Özel Matematik Dersi

5. Sınıf Özel Matematik Dersi

Eğitim hayatında başarılı olmak isteyen öğrencilerimizin bazı “olmazsa olmaz” derslerden başarılı olmaları gerekmektedir. Matematik bu derslerden birisidir. İlköğretim döneminde eğitimi verilmeye başlanan bu ders 4. 5. 6. 7. 8. sınıflarda da devam etmektedir. Öğrencinin tercih edeceği alana göre lise ve ileri eğitim dönemlerinde de Matematik dersi alması durumu söz konusudur. Tüm bu süreçte okulda verilen eğitim tek başına yeterli olmayabilir. Bunun nedeni ise her bir öğrencinin temel bilgileri, anlayış tarzı, matematiğe olan bakış açısı gibi etkenler farklılık göstermektedir. İşte bu yüzden dolayı 5. sınıf özel matematik dersi her bir öğrenci için gerekli bir özel eğitim hizmetidir ve bizler bu eğitimi sahip olduğumuz tecrübe ile en iyi bir şekilde vermekteyiz.

Matematikte Nasıl Başarılı Olunur?

Matematik dersinde başarılı olmanın anahtarı esasında bu dersi sevmektir. Ancak bunu sağlayabilmek için önce öğrencinin bu derse olan bakış açısını öğrenmemiz gerekiyor. Bu sayede öğrencinin matematik dersine olan yaklaşımına göre nasıl bir başlangıç yapılacağı ve ne şekilde bir öğretim hizmeti verileceği belirlenmiş olacaktır.

Buna göre eğitim programı ve öğretim teknikleri belirlenir ve;

- Temel bilgileri eksik öğrencilerimizin temel konuları anlamasına öncelik sağlanır

- İleri düzey öğrencilerin takıldıkları konularda eksikliklerinin giderilmesi sağlanır

- Her seviyede öğrencinin soru çözme becerisi kazanması ve geliştirilmesi sağlanır

- Sınavlarda başarılı olmak isteyen öğrencilerin hedefledikleri başarıya uygun plan ve program yapılır

Sonuç olarak eğitim programımızı öğrencinin seviyesine ve amacına uygun bir şekilde belirlemekteyiz. Bu sayede başarılı olmasını garanti ediyoruz.

Özel Matematik Dersi Fiyatları Ne Kadar?

Sizlerden neredeyse bir servet isteyen özel öğretmenleri unutun. Saatlik olarak belirlenen 5. sınıf özel matematik dersi fiyatlarımız pek çok kriter dikkate alınarak belirlenmektedir ve her bir öğrenci için en makul seviyede fiyat teklifi sunmaktayız. Bu bağlamda sizler için de en makul fiyat teklifini sunabilmemiz için bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede beklentilerinizi de dikkate alarak, sizler için en iyi hedef ve planı sunabilir ve bununla birlikte en ideal saatlik fiyat teklifimizi sunabiliriz.