Çayyolu Matematik Özel Ders

Çayyolu Matematik Özel Ders

 

Sayısal dersler olarak ifade edebileceğimiz ders grubunda yer alan matematik, kimileri için öğrenilmesi çok zor bir derstir. Bu durumun esasında bir ön yargı olduğuna inanıyoruz. Her bir insanın sözel becerisi olduğu kadar belirli bir seviyede sayısal becerisi de bulunmaktadır. Önemli olan bu becerinin geliştirilmesidir. İşte bunu sağlamak için önce ön yargıların aşılması gerekir. Çayyolun’da matematik özel ders eğitimini verirken öğretmen kadromuz matematik dersini büyük bir istekle öğrenmek isteyecek öğrencileri yetiştirme gayreti içerisindedir. Dolayısıyla da ilk temel amacımızın öğrencilere matematik öğrenme sevgisini aşılamak olduğunu belirtmeliyiz.

 

Matematik Özel Dersi Neden Gerekli?

 

Matematik, hobi olarak öğrenilmeyen bir derstir. Ancak öğrenilmeye başlandığında ise soru çözmek, pek çok insan için artık bir hobi haline dönüşmektedir. Tıpkı edebiyat, müzik, tarih dersi sevdalısı insanlar olduğu gibi matematik dersi sevdalısı öğrencilerimiz de bulunmaktadır. Bu bağlamda seviyenizin sıfır ya da çok ileri derecede olması herhangi bir önem teşkil etmiyor.

Öğretmen kadromuz esasında sizlerin ne istediğine bakmaktadır. Öğrencilerimizin genellikle matematik dersi ile ilgili birtakım hedefleri olmaktadır. Mesela TYT, YKS ve LGS’de (liseye giriş sınavında) belirli bir puanı elde edebilmek için kendisine matematik net çıkarma hedefi koymaktadır. İşte bizler matematik özel ders eğitimimizde öğrencilerimizin bu hedeflerine ulaşabilmeleri için en önemli yardımcısı oluyoruz.  Onlara önce adım adım yürümeyi ve sonra da koşmayı öğretiyoruz. Bu sayede pek çok farklı soru tarzını çözebilmek konusunda da başarılı oluyorlar.

 

Çayyolu Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Maalesef ki birçok aile ev giderlerinin karşılanması neticesinde çocuklarının eğitimi için çok yüksek masraf yapabilecek durumda değiller. İşte bu nedenden dolayı Matematik özel dersine ön yargı ile yaklaşmaktadırlar ve aileler bu konuda haksız değiller. Çünkü piyasa geneline baktığımızda Çayyolun’da matematik özel ders fiyatlarının yüksek olduğunu görmekteyiz. Ancak bizler, sizin için en makul seviyede fiyat teklifi verebileceğimize inanıyoruz. Nitekim bütçenize uygun bir eğitim metodu da uygulamaya hazırız. Bu bağlamda bire bir özel ders hizmetimizin yanı sıra birkaç kişiden oluşan gruplar için eğitim verebildiğimizi de belirtmek isteriz. Sizin için en ideal teklif için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.