İncek Toki Matematik Özel Ders

İncek TOKİ Matematik Özel Ders

 

İncek TOKİ matematik özel ders; ilköğretim 5, 6, 7, 8. sınıflar ve lise 9, 10, 11, 12 sınıflar için özel dersler şeklindedir. Birebir ya da bir-iki arkadaş ile de özel ders alabilmeniz mümkündür.

Ankara özel ders en uygun fiyat için iletişime geçiniz.

 

İncek TOKİ Matematik Özel Dersi Kimler Alabilir?

 

İncek TOKİ matematik özel dersi tüm öğrencilerimiz için uygundur. Matematiği iyi ya da kötü olan öğrencilerimiz de bu özel dersi alabilirler. Sınavlara hazırlık, okula yardımcı olarak da yine matematik özel dersi alınabilir.

LGS’de matematik netlerini fazla çıkarmak isteyen öğrencilerimiz için en önemli derslerin başında matematik gelmektedir. Bunun nedeni ise bu sınavda pek çok öğrencinin en az neti matematik testinde çıkarıyor olmasıdır. Dolayısıyla ilköğretim 7. veya 8. snıftaki öğrencimiz, LGS’ye çalışmaya başladığında LGS matematik konularını en doğru bir şekilde öğrenir ve LGS matematik soru tarzlarını çözmek konusunda yeteri kadar kendisini geliştirirse sınav gününde soruları hem hızlı bir şekilde çözecektir hem de diğer soruları yanıtlamak için daha fazla zamanı olacaktır.

Sadece LGS için değil öğretmenlerimiz aynı şekilde üniversiteye giriş sınavına hazırlanan adaylar için de üniversiteye hazırlık matematik özel dersi vermektedir. TYT matematik konuları daha temel seviyede olup; lise 1-2 konularını kapsamaktadır. AYT ise YKS yani yeni üniversiteye giriş sınavının ikinci aşaması olup, daha ileri düzey matematik konularını (genelde tüm lise müfredatını) kapsamaktadır.

 

İncek TOKİ Matematik Özel Ders Fiyatları En Uygun

 

İncek TOKİ matematik özel ders fiyatları ne kadar merak eden öğrencilerimize şunu söyleyebiliriz ki; Ankara matematik özel ders fiyatları bakımından öğretmen ekibimiz oldukça uygun fiyat teklifi sunuyor olması sayesinde oldukça avantajlıdır.

Uzun süreli ve tek başına değilde, birkaç arkadaşı ile birlikte özel ders alacaklar için çok daha uygun fiyatlar sunabildiğimizi söyleyebiliriz. Size sunabileceğimiz matematik özel ders fiyatı ile ilgili kesin bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz de hemen şimdi zaman kaybetmeden matematikte iyi bir başarı için ilk adımı atın.