11.Sınıftan Üniversite Sınavı YKS’ ye Hazırlanmak

 

11.Sınıftan Üniversite Sınavı YKS’ ye Hazırlanmak

 

11.sınıftan üniversite sınavı YKS’ ye hazırlanmak sizi diğer rakip adaylardan bir adım öne geçirecektir. 11.sınıftan itibaren geriye dönük her bir dersin eksik konuları belirlenmelidir. Eksik olan dersin konuları özel ders ile kapatılması gerekmektedir. Bu süre zarfında güncel müfredatın en iyi şekilde öğrenilmesi iyi bir üniversiten kapılarını sizlere aralayacaktır. Ankara matematik özel ders veren öğretmenler olarak 11.sınıftan itibaren bizlerle bu yola çıkan öğrencilerimizin dört dörtlük bir alt yapı ile hayallerindeki üniversiteye yerleşmelerine yardımcı oluyoruz. 20 yıllık bilgi birikim v tecrübemizle siz değerli velilerimizin sevgili çocuklarına ışık tutmaya devam ediyoruz.

 

En İyi 11.Sınıf ve YKS Matematik Dersi Anlatan Öğretmenler

 

11.sınıftan üniversite sınavı YKS’ ye hazırlanmak için iyi bir matematik öğretmeninden bu süreçte destek almak çok önemlidir. Ankara’da özel matematik dersi veren öğretmenler olarak ÖSYM müfredatına hakim tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerle çalışıyoruz. Ankara’da YKS matematik özel ders almış velilerimizin görüşlerini inceleyebilirisiniz.

2022 için YKS hazırlık gruplarımız ve özel derslerimiz 15 Şubat 2021 tarihi itibariyle başlamaktadır. Sizde hemen yerinizi ayırtın. Başarı merdivenleri birlikte çıkalım.