10.Sınıf Kimya Özel Ders

 

10. Sınıf Kimya Özel Ders

 

Lise ders müfredatında zorlu ve bir o kadar da önemli derslerden biri de Kimyadır. 10. sınıf Kimya özel ders kapsamında Kimya konularında öğrencilerin yaşadığı sorunlar ve eksiklikler en doğru yöntemlerle kısa sürede giderilir. Lise Kimya konuları her geçen yıl daha karmaşık ve anlaması zor bir hal alır. Bu durum ise hem okulda hem de üniversite giriş sınavında öğrencileri strese sokar ve istenen başarıyı elde etmelerini engeller.

Profesyonel Matematik, zorlu Kimya konularını alanında uzman öğretmenler aracılığıyla en basite indirgemekte ve kısa sürede akılcı yöntemlerle öğrencileri istenen seviyeye ulaştırmaktadır. Öğrencinin Kimya seviyesi fark etmeksizin bizler, özel Kimya ders kapsamında öğrencileri ister bireysel isterse de 2 – 3 kişilik gruplar halinde sıkı ancak yorucu olmayan bir programa tabi tutmaktayız. Böylece öğrenci sadece istediği hedefe ulaşmakla kalmaz, kalıcı bir bilgi birikimine de sahip olur.

 

10. Sınıf Özel Kimya Dersi Almanın Faydaları Nelerdir?

 

Sınıf ortamı ile özel ders ortamı tamamen farklıdır. 10. sınıf özel Kimya dersiortamında adından da belli olduğu gibi hususi bir eğitim gören öğrenci, sınıf ortamında birçok bilgiyi kaçırır ve kendi başına öğrenmeye çalışsa da eksiklerini kapatamaz. Özellikle Kimya, Matematik ve Fizik gibi soyutsal kavramlara ve sayısala dayanan derslerde bu eksikler zamanla büyür ve öğrencinin sınavlarda başarısını olumsuz etkiler.

Profesyonel Matematik olarak bizler, verdiğimiz 10. sınıf Kimya özel dersi kapsamında ders anlatımı, konunun dikkat edilmesi gereken ince detayları ve soru çözümleri gibi unsurları profesyonellik çerçevesinde uygularız. Bu sayede öğrencilere özel hazırlanan program, onların eksik oldukları konulara daha iyi odaklanmasını sağlar. Söz konusu bu 3 unsuru dengeli bir şekilde işleyen uzman öğretmenlerimiz, öğrencileri sadece eğitimde değil, mental açıdan da destekler ve kolay pes etmemek, ümitsizliğe kapılmamak için teşvik eder.

 

Uygun Fiyatlarla 10. Sınıf Kimya Özel Ders

 

Kimya dersleri, Fizik, Matematik derslerinin ardından sayısal odaklı öğrencilerin üniversite giriş sınavında başarı kazanmaları için derinlemesine bilinmesi gereken bir alandır. Bu alanda eksiklikleri olan öğrenci, her ne kadar kendi başına çabalasa da zaman kaybı yaşar ve diğer derslere istenen dikkati ayıramaz. Dolayısıyla bizler, bütçenize uygun Kimya özel ders fiyatları ile en doğru yöntemler sayesinde öğrencileri zihinsel olarak yormadan özel ders veririz. Böylece öğrenciler sadece bir derse odaklanmak yerine, diğer derslere de zaman ayırır ve uygun maliyet dolayısıyla maddi açıdan da fazla zorlanmazlar.

Kimya dahil diğer özel derslerimizin fiyatları ve ders işleyiş yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Çayyolu Ümitköy ’de ikamet eden eğitim merkezimiz ile her zaman yanınızdayız.