YDA Park Avenue Matematik Öze Ders

YDA Park Aveneu Matematik Özel Ders

 

YDA Park Aveneu matematik özel ders çalışmalarımızda öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmesi için tüm çabayı gösteriyoruz ve yıllardır bu çabaların karşılığını alıyoruz. İlköğretim 5. sınıftan, lise sona kadar olan eğitim dönemindeki tüm öğrencilerimizin matematik dersi ile ilgili pek çok sorunu aşmaları için onlara uzman öğretmen ekibimiz ile destek oluyoruz ve de seviyelerine uygun bir şekilde özel ders programı düzenliyoruz. Böylelikle hedeflenen sürede, hedeflenen matematik başarı seviyesine ulaşabilmek mümkün oluyor. Sayın ebevenylere ise; sadece toplumumuzun geleceği olan öğrencilerimiz için geç kalmamalarını belirtmek isteriz. Öğrencilerimizin çabalarının karşılığını alabilmesi için doğru ve disiplinli bir çalışmanın uygulanması son derece önemli olmaktadır.

 

YDA Park Aveneu Matematik Özel Dersi Avantajları

 

Öğretmen ekibimiz, sıkıcı teorik eğitimden ziyade YDA Park Aveneu matematik özel ders ile öğrencilerimizin matematiği daha keyifli ve kolay bir şekilde anlayabilmesini sağlayacak teknikleri uygulamaktadır.

Bu tekniklerin doğal bir sonucu olarak;

  - Sınavda zaman kaybı olmadan soruların çözülmesi

  - Sınavda hedeflenen puan aralığına ulaşılması

  - Liselere ve/veya üniversiteye giriş sınavında hedeflenen net puana ulaşılması

  - Doğru bir çalışma psikolojisi ile ders çalışılması

Gibi beklentiler karşılanmış olmaktadır.

Öğrencimiz dilerse tek başına birebir olarak özel ders alabileceği gibi iki ya da daha fazla arkadaşları ile birlikte grup olarak da özel ders alabilir. Her iki eğitim modelinde de en verimli özel ders programını uygulayabiliriz.

 

YDA Park Aveneu Matematik Özel Ders Fiyatları

 

Matematik özel ders hizmetimizden faydalanmayı düşünen öğrencilerimiz ve onların ebeveynleri bizlere ulaşım sağladıklarında ilk sordukları sorulardan birisi YDA Park Aveneu matematik özel ders fiyatları olmaktadır. Fiyatlar konusunda net bir bilgi için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede ne kadar süre eğitim alınacağı, ne tür eğitim uygulanacağı gibi kriterleri dikkate alarak en doğru fiyatlandırmayı yapabilmemiz mümkün olacaktır. Öğretmen ekibimizin Ankara geneline kıyasla özel ders ücretlendirme konusunda en iyi teklifleri sunuyor olduğunu da belirtmek isteriz. Bu bağlamda bizimle iletişime geçerek hem özel ders sürecimize dair daha fazla bilgi edinebilir hem de sizlere sunacağımız fiyat teklifimizin ne kadar olacağını da öğrenebilirsiniz.