Matematik Özel Ders Hocası

Sınava hazırlık ve okula yardımcı matematik özel ders hocası uygun fiyat ile özel ders alabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde sizler için en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. İlköğretim 5, 6, 7 ve 8. sınıf matematik ünite konuları özel dersi, lise 9, 10, 11 ve 12. sınıf matematik özel dersi vermekteyiz.

Öğrencilerimiz dersleri bire bir ya da arkadaşları ile ikişer, üçer, dörder gruplar halinde de alabilirler. Grup halinde özel dersimizden faydalanmaları fiyat bakımından daha avantajlı bir tercih olacaktır. Bununla birlikte sadece kişiye odaklı bire-bir eğitim modelimizde ise tek bir öğrencimizin seviyesine uygun bir çalışma sürdürmekteyiz.

Matematik Özel Ders Hocası Ne İşe Yarar?

Matematik özel ders hocası sadece özel ders verir. Ancak ne işe yarayacağı ise tamamen öğrencimize kalmıştır. Çünkü burada asıl amaç, öğrencimizin matematik dersi ile ilgili başarı hedeflerine ulaşabilmesidir.

Bu doğrultuda;

   - Okulda yüksek matematik ders notunun alınabilmesi

   - Okulda anlaşılmayan konuların yeniden daha açık, net ve anlaşılır bir şekilde anlatılması

   - Temel eksiklerin giderilmesi

   - Liseye ya da üniversiteye hazırlık sınavı matematik için özel bir çalışmanın gerçekleştirilmesi

   - Okul genel başarı puanının yükseltilmesi

Gibi belirli amaçlar doğrultusunda matematik özel ders hocası öğrencimizi amacına ulaştırmaktadır. Bu aşamada bizim farkımız ise öğrencimize uygun bir yaklaşımda bulunuyoruz, seviyesine uygun bir şekilde konuları sıkıcı olmayan yöntemler ile ele alıyoruz. Bu sayede her bir ayrıntının kolayca anlaşılmasını sağlıyoruz. Bu çalışmalarımızın, öğrencimizde uzun vadede kalıcı başarı sağlayacağından eminiz.

Matematik Özel Ders Hocası Fiyatları

Hem öğrenci hem de velilerimizin bilmesi gereken en önemli ayrıntı da matematik özel ders hocası fiyatları piyasa genelinde değişkenlik göstermektedir. Çünkü fiyatları etkileyen bir çok unsur var. Buna göre; nasıl ve ne kadar süreli özel dersin alınacağı, özel dersin hangi öğretmenden alınacağı gibi bu kriterler doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Ancak bizler piyasa genelinde en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Sizler de iletişime geçerek, sizler için en iyi fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Zaman hızla ilerliyor ve öğrencimizin hedeflerine ulaşabilmesi için vakit kaybetmeden adım atmanızı öneriyoruz.