11.Sınıf Matematik Kursu

 

11.Sınıf Matematik Kursu

 

11. sınıf öğrencileri için 11. Sınıf Matematik Kursu matematiği A’dan, Z’ye kadar öğrenmeniz için dahil olabileceğiniz kurs programımızdır.

Bu kurs programımızda;

  - Matematik soruları nasıl çözülür?

  - Matematik konu anlatımları

  - Anlamadığınız yerlerin yeniden anlatımı

  - Matematik sınavlarında yüksek not almak

  - LGS’de yüksek not almak

  - Matematik eksikliklerinizi tamamlamak

Ve çok daha fazlası mümkün olmaktadır.

Kurs programımıza tek başınıza katılabileceğiniz gibi bir ya da iki arkadaşınız ile birlikte de katılabilirsiniz.

 

11. Sınıf Matematik Kursu ile Okul Not Ortalamasını Yükseltmek

 

11. Sınıf Matematik Kursu programımız sayesinde 11. sınıf matematik konularını en iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Üstelik normalde matematik konularını öğrenebilmek için oldukça fazla zaman harcamanız gerekebiliyor ancak bu kurs programımızda sizlere tüm konuları kısa bir süre içerisinde, kalıcı bir şekilde öğretiyoruz. Bu sayede diğer derslere ayıracak daha fazla zamanınız oluyor.

Kurs programımız sayesinde 11. sınıf matematik sınavlarında oldukça yüksek notlar alabileceksiniz ve kurs programımızdan arda kalan diğer zamanınızı da diğer dersler için ayırarak, bu sayede genel olarak okul not ortalamanızı yükseltebilirsiniz. Bildiğiniz gibi okul not ortalaması, özellikle de üniversiteye giriş sınavında yerleştirme puanı hesaplanırken gerekli olmaktadır. Bu nedenden dolayı bu ortalamayı ne kadar yükseltirseniz, yerleşme puanınız da o kadar yüksek olacaktır. Böylelikle hedeflediğiniz bölüme yerleşmeniz de kolay olacaktır.

 

11. Sınıf Matematik Kursu Fiyatları

 

Eğitim programımıza dahil olmanız çok basittir. Bunun için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmenizdir. Bu sayede sizin için en ideal fiyat teklifimizi sunabileceğiz. 11. Sınıf Matematik Kursu için oldukça uygun fiyat teklifi sunuyoruz. Normalde matematik özel ders ücretleri oldukça yüksek fiyatlardan karşımıza çıkıyor ancak bizler öğrencilerimizin mümkün olduğu kadar uygun fiyatlar ile bu kursa katılım göstermelerini amaçlıyoruz. Bu sayede matematik dersini daha fazla öğrencimize sevdirebileceğiz. Bu derste başarılı olmak isteyen tüm 11. sınıf öğrencilerimizi bekliyoruz. Artık matematik bir dert olmaktan çıkacak ve çözmekten keyif alacağınız bir derse dönüşecektir. Artık yüksek notlar almak hiç de zor değil. Sadece bu ders için bir adım atmanız yeterli olacaktır.