AYT 2019 Matematik Özel Dersi

AYT 2019 Matematik Özel Dersi

AYT 2019 Matematik özel dersi hizmetimiz, üniversiteye giriş sınavının ikinci aşaması olan AYT’de sorulacak sorulara öğrencilerimizin tam anlamıyla hazır olması için verdiğimiz bir hizmettir. Ankara genelinde hizmet vermekte olan özel öğretmen ekibimiz, 2019 yılında gerçekleştirilecek olan YKS 2019 sınavına öğrencilerin hazırlıklı olmaları için elinden geleni yapmaktadır. Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe neticesinde sınava hazırlık sürecinde zamanı verimli kullanmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlamış durumdayız. Bu bağlamda lise son sınıf veya mezun durumundaki öğrencimizin YKS 2019 sınavında hedeflediği başarıya ulaşabilmesi için zaman kaybetmeden çalışmalara başlamasını öneriyoruz. Bu bağlamda matematik dersi önem arz ediyor. Özellikle de sayısal bir ön lisans ya da lisans mesleki programı hedefleyen öğrencimiz açısından matematikte fark atmanın büyük önem teşkil ettiğini belirtmemiz gerekiyor. Bu bağlamda Ankara genelinde ikamet eden adaylarımızın bizimle iletişime geçerek çalışmalarına başlamalarını öneriyoruz.

AYT 2019 Matematik Özel Dersi Ne Fayda Sağlayacak?

Üniversiteye giriş sınavı yani yeni adı ile YKS’nin ikinci aşaması olan AYT’de ileri düzey matematik konuları ele alınmaktadır ve bu sınavda öğrencilerin bilgileri, ileri düzey soru tarzları ile ölçülmektedir. Bu nedenden dolayı TYT ile kıyasladığımızda, bu sınavda başarılı olabilmek için daha fazla emek ve çaba sarf etmenin gerekli olduğunu söyleyebiliyoruz. AYT 2019 matematik özel dersi programımız kapsamında Ankara genelinde ikamet etmekte olan öğrencimizin adresine kadar gelerek özel ders hizmeti veriyoruz. Belirleyeceğimiz özel çalışma programı sayesinde sınav yaklaştığında öğrencimiz AYT matematik soruları için kendisini tam anlamıyla hazır hissedecektir. Nitekim öğrencimize sadece konu öğretmekle kalmıyoruz, sınavda başarısını ciddi ölçüde arttıracak soru çözme tekniklerini de aşılıyoruz.

AYT 2019 Matematik Özel Dersi Fiyatı

Ankara’da ikamet eden öğrencilerimiz ya da sayın veliler, bizimle gün içerisinde iletişime geçerek AYT 2019 matematik özel dersi hizmetimiz hakkında bir fiyat bilgisi edinebilirler. Bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun nedeni ise fiyat belirlemesi yaparken birden fazla kriteri esas alıyor olmamızdır. Örneğin öğrencimizin ne kadar süre ile ders alacağı, nasıl bir program istediği gibi kriterler sizlere sunacağımız fiyat teklifini etkileyen belli başlı kriterler olarak ifade edilebilir.