Beşevler Matematik Özel Ders

Beşevler Matematik Özel Ders

Matematik en zor derslerden birisi olarak bilinir. Bunun nedeni ise ilk bakışta anlaşılması zor sembol ve formüllerdir. Esasında işin mantığına indiğimizde ise hiç de zor olmadığını görebiliyoruz. Bu yüzden dolayı çalışma şekli, dersin anlatım tarzı ve faydalanılan kaynaklar gibi kriterler, Matematik dersine olan bakış açınızı önemli ölçüde etkilemektedir.

Beşevler Matematik özel ders hizmeti veren öğretmenlerimiz, eğitim sürecini bire bir ya da gruplar halinde sürdürmektedir. Bu aşamada sizler, nasıl bir eğitim modeli istediğinizi bizlere belirtmelisiniz. Bu sayede mevcut matematik seviyenizi de dikkate alarak, sizler için en iyi çalışma programını belirleyebiliriz.

Ankara Beşevler sınırlarında ikamet etmekte olan ilköğretim 5.sınıf, 6.sınıf, 7sınıf, 8.sınıf ve lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf öğrencilerimiz için özel matematik dersi verirken pek çok kriteri baz almaktayız. Bu kriterler arasında en önemli olan bir tanesi de; öğrencinin hedefidir. Çünkü öğrencinin matematik dersi ile ilgili olarak kendi çapında belirlemiş olduğu hedef, bizim nasıl bir çalışma planı uygulayacağımızı da belirlemektedir.

Matematikte Sizleri Hedefinize Ulaştırıyoruz!

Hangi seviyede bir eğitimden bahsediyor olursak olalım, her eğitim gören bireyin muhakkak bir hedefi de bulunmaktadır. Bu bağlamda hedeflerine ulaşmak isteyen bir öğrenci için ise iyi bir yardımcı önem teşkil eder. İşte bu doğrultuda bizler, matematik dersi ile ilgili kendisine herhangi bir hedefli belirlemiş olan öğrencilerimize sonuna kadar destek olmaktayız.

Bu doğrultuda Beşevler Matematik özel ders ile;

- Öğrencimizin ilköğretim matematik dersinde ve sınavlarında başarılı olması

- İlköğretim sonrasında LGS’de hedeflenen matematik netini çıkarması

- Lise döneminde güncel matematik müfredatında başarılı olması

- Lise dönemi matematik sınavlarında başarılı olması

- Lise eğitimi sonrası TYT, YKS (Üniversiteye giriş sınavı) Matematik alanlarında hedeflediği net sayısını çıkarabilmesi

Gibi çeşitli amaçlarına ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

Bu süreçte zamanı çok iyi değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Çünkü zaman, tüm insanlığın sahip olduğu en önemli değerlerden birisidir.

Beşevler Matematik Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?

Sizlerden bir servet talep etmiyoruz. Nitekim Beşevler Matematik özel ders fiyatları bakımından diğer pek çok öğretmen arkadaşlara, dershanelere ve diğer ücretli eğitim olanaklarına kıyasla son derece makul seviyede fiyatlar teklif ediyoruz. Öncelikli amacımızın matematik öğrenme sevgisini öğrencilerimize aşılamak olduğunu ve bu sayede de hedeflerine ulaşmalarını sağlayabilmemiz olduğunu belirtmeliyiz. Sizlere kesin bir fiyat söyleyebilmemiz ise ancak bizlerle iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır. Çünkü fiyatları etkileyen bir çok etken var ve bu etkenlerde; dersi ne kadar yoğunlukta talep edeceğiniz, bire bir mi yoksa 2 ya da gruplar halinde mi ders alınacağı gibi kriterlerdir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman; sizi anlıyoruz, dinliyoruz ve en iyi çözümü sunuyoruz.